Spotkania z wychowawcamiZEBRANIA KLASOWE

W dniu 7 listopada 2019r. dzieci z grupy: Jagódki, Truskaweczki, Malinki, Jabłuszka, Tropiciele oraz Odkrywcy wzięły udział w warsztatach „Las zamknięty w szklanych osłonkach”. Przedszkolaki krok po kroku tworzyły swoje kompozycje, poznały cenne wskazówki, które pomogą w pielęgnacji roślinek w domu.

Teatr Vaśka, bajka pt. „Wlazł kotek na płotek”.8 listopada po raz kolejny do naszego przedszkola przyjechał teatrzyk Vaśka. Bajka, którą mogły obejrzeć dzieci nosiła tytuł „Wlazł kotek na płotek”. Pełna humoru, ale również niosąca moralny przekaz bajka bardzo zainteresowała dzieci.

„Tu wszędzie jest moja Ojczyzna…”-te słowa stały się mottem akademii, która 8 listopada 2019 roku odbyła się w naszej szkole w związku Narodowym Świętem Niepodległości-101. rocznicą odzyskania przez Polskę wolności.

„CHCĘ BYĆ KIMŚ!”Pod takim hasłem poprowadził warsztaty dla uczniów naszej szkoły Pan Michał Zawadka. Spotkanie odbyło się dzięki współpracy z Panią Hanną Smardzewską – kierownikiem Gminnej Biblioteki Publicznej w Starej Białej.

Nasze przedszkolaki codziennie korzystają z uroków pięknej, złotej jesieni. Dzięki temu w dniu 31.10.2019 r. dzieci z wszystkich grup przedszkolnych mogły zgromadzić się na boisku, aby przywitać policjanta i niecodziennego gościa, psa policyjnego z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

TYDZIEŃ MISYJNY"Ochrzczeni i posłani" to hasło tegorocznej Niedzieli Misyjnej, która przypadała w tym roku 20 października. Niedziela i następujący po niej Tydzień Misyjny to wyjątkowy czas, ponieważ wpisywał się w ogłoszony przez papieża Franciszka Nadzwyczajny Miesiąc Misyjny.

Ślubowania nadszedł czasW dniu 24 października b. r. w naszej szkole dzieci z klasy I uroczyście zostały pasowane na ucznia Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Wyszynie. Uroczystość rozpoczęła się piosenką i wierszem.

Spotkanie z ratownikiem medycznymDnia 21.10.2019 r. troje dzieci z naszego przedszkola z grupy Jabłuszka wzięło udział w Festiwalu Piosenki Przedszkolnej organizowanej przez Bibliotekę dla Dzieci „ Chotomek” w Płocku.

Składka na fundusz Rady Rodziców PrzedszkolaInformacja dotycząca składki na fundusz Rady Rodziców Samorządowego Przedszkola im. Kornela Makuszyńskiego w Wyszynie i Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Wyszynie w roku szkolnym 2019/2020.