KOLĘDNICY MISYJNIW tym roku przeprowadzenie akcji Kolędników Misyjnych w tradycyjnej formie nie było możliwe z powodu pandemii i obostrzeń z nią związanych. Pomimo tych trudności, uczniowie należący do Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci wraz z opiekunem nie pozostali bierni, postanowili działać.

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY22 grudnia w szkole odbył się kiermasz ozdób Bożonarodzeniowych, które wykonały dzieci z przedszkola i uczniowie naszej szkoły. Były to prawdziwe dzieła sztuki, piękne, niepowtarzalne, wykonane z niezwykłą precyzją i starannością. Można było kupić własnoręcznie wykonane ozdoby choinkowe, stroiki, świeczniki, szopki, kartki świąteczne, a nawet domki z piernika.

koledowanie

Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które zawsze niecierpliwie czekamy. Są to święta najdroższe i najbliższe naszym sercom, gdyż towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera. Jest to również okazja do wspólnego kolędowania w przedszkolu.

Gazetka SzkolniakŚWIĄTECZNY NUMER GAZETKI "SZKOLNIAK"

Zapraszamy do przeczytania!

Informacja o EGZAMINIE ÓSMOKLASISTY

KONKURS ŚWIĄTECZNYSzkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Wyszynie zaprasza uczniów klas I-III do udziału w świątecznym konkursie "Magia Świąt Bożego Narodzenia".

1. ZAPROSZENIE
  2. REGULAMIN

„Ślubuję być dobrym Polakiem,
dbać o dobre imię swej klasy i szkoły.
Będę uczyć się w szkole, jak kochać Ojczyznę,
jak dla niej pracować kiedy urosnę!
Będę się starać być dobrym kolegą,
swym zachowaniem i nauką
sprawiać radość rodzicom i nauczycielom.”

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia 2020W dniu 2 października br. uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w akcji edukacyjnej Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Uczniowie klas IV-VIII doskonalili sprawność rachunkową i sprawdzili swoje umiejętności w zakresie znajomości tabliczki mnożenia.

Powszechny Spis Rolny 2020Halo! Jestem rolnikiem i chciałbym się spisać.

Spis przez telefon to rozwiązanie stworzone z myślą o rolnikach, którzy nie posiadają komputera i dostępu do Internetu. Jest to metoda w pełni bezpieczna i wygodna – można się spisać w domu, bez konieczności kontaktu z osobami z zewnątrz.

SZKOLNY ZESTAW PODRĘCZNIKÓWSZKOLNY ZESTAW PODRĘCZNIKÓW I MATERIAŁÓW ĆWICZENIOWYCH NA ROK SZKOLNY 2020/2021.