NOWY Apel KoronawirusMAZOWIECKA
POLICJA
APELUJE!

Uwaga konkurs!2 KWIETNIA TO ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU.

Autyzm jest wśród nas. Wystarczy go poznać. Wystarczy zrozumieć, aby zmienić świat osób z autyzmem na lepszy.

ZDALNE NAUCZANIEOd poniedziałku 16 marca 2020 r. na stronie internetowej naszej szkoły oraz za pośrednictwem dziennika elektronicznego udostępniane będą materiały nauczania z poszczególnych przedmiotów, przeznaczone do indywidualnych ćwiczeń dla uczniów.

MATERIAŁY DO POBRANIA

Informacje związane z zawieszeniem zajęć

Szanowni Państwo!

Decyzją Ministra Edukacji Narodowej wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, do 10 kwietnia 2020 r. w przedszkolu i szkole nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze oraz opiekuńcze.

Nauczyciele szkoły będą kontaktowali się z Państwem rodzicami i uczniami organizując zdalne nauczanie.

Rekrutacja 2019/2020SZANOWNI RODZICE!

Uprzejmie informujemy, że z dniem 2 marca 2020 r. ROZPOCZYNA się REKRUTACJA na rok szkolny 2020/2021.

Konkurs plastyczny-order miłośnka sportuDnia 22 stycznia 2020 r. ogłoszono wyniki przedszkolnego konkursu plastycznego „Order miłośnika sportu” organizowanego dla dzieci 6-letnich w ramach projektu „Zdrowo jem, więcej wiem”.

Projekt „Zdrowy Fundament Młodości”Od II półrocza w naszej szkole rozpoczynamy realizację projektu pod nazwą „Zdrowy Fundament Młodości” zakładający walkę z wadami postawy u dzieci w klasach I-III szkoły podstawowej.

Pokazy i doświadczeniaW dniu 31 stycznia 2020 r. odbył się pokaz doświadczeń z chemii i fizyki.
Uczniowie klas szóstych, siódmych i ósmych mieli możliwość obejrzenia jak za pomocą różnicy ciśnień można umieścić balon w butelce. Ciekawe doświadczenia chemiczne to reakcja manganianu (VII) potasu z gliceryną i perhydrolu z manganianem (VII) potasu, można było zaobserwować pojawienie się dymu i ognia bez użycia zapałek.

Rozstrzygnięcie konkursu „Dla mojej Babci, dla mojego Dziadka”W poniedziałek 20 stycznia 2020 r. w naszej szkole rozstrzygnięto Szkolny Konkurs Plastyczny „Dla mojej Babci, dla mojego Dziadka”, którego organizatorami byli wychowawcy świetlicy - p. Bogumiła Żółtowska i p. Janusz Nowak.

Kolędowanie w Domu SenioraW czwartek, 30 stycznia 2020 roku, w ramach działania Szkolnego Koła Wolontariatu „Świetliki”, młodzież z naszej szkoły przedstawiła program artystyczny „Bóg rodzi się w człowieku” dla mieszkańców Domu Seniora Leonianum w Sikorzu.