Tydzień pod znakiem TABLICZKI MNOŻENIAW dniach 4 X - 8 X w naszej szkole odbyły się obchody XI Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. W bieżącym roku szkolnym w zmaganiach matematycznych udział wzięli uczniowie klas IV - VIII. Celem akcji jest propagowanie zabawowej formy nauczania - uczenia się matematyki.

DNI PROFILAKTYKI W SZKOLE6 i 7 października 2021 r. w naszej szkole były dniami PROFILAKTYKI. Cała społeczność szkolna: uczniowie, nauczyciele i rodzice uczestniczyli w warsztatach z cyklu „Szkoła po restarcie…” prowadzonych przez trenera umiejętności psychospołecznych I i II stopnia, trenera treningu interpersonalnego, pedagoga z DSMASTER.

Warsztaty z dietetykiemW poniedziałek do naszej szkoły zawitała Pani dietetyk. W bardzo ciekawy i dostępny sposób przekazywała wiedzę na temat prawidłowo zbilansowanej diety, która jest jednym z najważniejszych czynników mających wpływ na zdrowie człowieka.

Edukacyjny spacer po  PłockuUczniowie klasy I oraz VI dnia 01 października 2021 r. wybrali się do Płocka, aby odbyć podróż do czasów średniowiecznych.
Na Starym Rynku uczniów powitał rycerz z płockiego zamku, który opowiedział historię o powstaniu grodu nad Wisłą oraz o tym, jak Płock stał się pierwszą stolicą Mazowsza.

Dzień ChłopakaW dniu 30 września w naszej szkole odbył się Szkolny Turniej w Cztery Ognie. Ta sportowa impreza była częścią obchodów dnia chłopaka.
Pogoda sprzyjała zorganizowaniu zawodów na świeżym powietrzu zatem nasi uczniowie skorzystali z tego i postanowili grać w cztery ognie na boisku szkolnym.

SPACER PO PŁOCKUPoniedziałek, 27 września 2021 r. rozpoczął pięknie tydzień. Klasa II pojechała na wycieczkę do Płocka, ale to nie była zwyczajna wycieczka, otóż uczniowie a właściwie białogłowe i giermkowie przenieśli się do czasów średniowiecznych.

Witamy Świetliczków!W piątek 24 września w naszej szkole odbyło się przygotowane przez wychowawców świetlicy ślubowanie świetliczaków – uczniów klasy pierwszej.
Zanim uczniowie zostali przyjęci do grona świetliczaków, musieli przejść bardzo ważny test gotowości świetlicowej.

Z wizytą w LEONIANUM w Sikorzu - Warsztaty kulinarneDnia 20 września 2021 r. uczniowie klasy I udali się do Domu Seniora LEONIANUM w Sikorzu na warsztaty kulinarne – MALI KUCHARZE.

INFORMACJA

W miesiącach wrzesień – październik teren szkolny tj. place zabaw oraz boisko szkolne ze względu na krótszy dzień otwarte są w godzinach:

Poniedziałek – piątek od 6:15 do 20:00

Sobota - niedziela od 8:00 do 20:00

Po godzinie 20:00 obowiązuje zakaz przebywania na terenie szkolnym.

Informacja Mazowieckiego Wicekuratora OświatyInformacja o konferencji on-line dla zainteresowanych rodziców, dotycząca szczepień dzieci