KOLĘDNICY MISYJNI W WYSZYNIE30 grudnia 2017 roku Kolędnicy Misyjni wraz z opiekunami: p. Kamilą Górzyńska i p. Edytą Kołodziejską złożyli wizytę rodzinom w Wyszynie. Dzieci dzieliły się radością z Bożego Narodzenia, darem wiary i misyjną pasją. Zwróciły też uwagę na trudną sytuację swoich rówieśników z Syrii i Libanu, którzy cierpią z powodu konfliktów zbrojnych.

„TAJEMNICA BOŻEGO NARODZENIA” - SPOTKANIE WIGILIJNECzas oczekiwania na Boże Narodzenie to najpiękniejszy okres w roku. 22 grudnia 2017 r. uczniowie naszej szkoły przedstawili program słowno-muzyczny pt. „Tajemnica Bożego Narodzenia”.

Konkurs na najpiękniejszą szopkę BożonarodzeniowąGrudzień – zimowy miesiąc nieodłącznie związany ze Świętami Bożego Narodzenia - w naszej szkole przebiegał pod znakiem dobroczynności. Wykonane przez dzieci i ich rodziców szopki Bożonarodzeniowe, a także stroiki i kartki świąteczne postanowiliśmy wystawić na kiermaszu świątecznym, zorganizowanym wspólnie ze Szkolnym Kołem Wolontariatu, które przygotowało przepiękne stroiki.

Wizyta w W dniu 15 grudnia 2017 roku uczniowie klasy trzeciej pojechali na zajęcia czytelnicze do biblioteki dla dzieci w Płocku "Chotomek". Wysłuchali opowiadania pt.: "Nie lubię świąt", w którym okazało się, że święta spędzane inaczej niż zawsze też mogą być cudowne i magiczne.

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ RODZINNYW sobotę 09.12.2017 r. odbył się MIKOŁAJKOWY TURNIEJ RODZINNY. Uczniowie naszej szkoły wraz ze swoimi rodzicami spotkali się w hali sportowej w Starej Białej i aktywnie brali udział w grach i zabawach ogólnorozwojowych przygotowanych i przeprowadzonych przez Pana Krzysztofa Modrzejewskiego z czynną pomocą Pani Kamili Górzyńskiej.

GODZINA KODOWANIA 2017W dniach 4-10 grudnia w ramach Tygodnia Edukacji Informatycznej uczniowie klas IV-VII wzięli udział w rekordowym przedsięwzięciu edukacyjnym GODZINA KODOWANIA. Jest to największa inicjatywa edukacyjna, adresowana do uczniów, nauczycieli i innych osób.

WEEKEND NA SPORTOWO Z PIŁKĄ RĘCZNĄW sobotę 2 grudnia dzieci z naszej szkoły uczestniczyły w CAMPIE PIŁKI RĘCZNEJ w ORLEN ARENIE w Płocku organizowanym przez wieloletniego reprezentanta Polski, a obecnie prezesa SPR ORLEN WISŁA PŁOCK Adama Wiśniewskiego.

Lekcja historii w Muzeum Powstania Warszawskiego w WarszawieW dniu 29 listopada 2017 roku uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami: p. G. Andrzejczak, p. A. Piotrowską, p. J. Piotrowską i p. M. Skrzynecką wybrali się na wycieczkę autokarową do Warszawy. Głównym celem wyjazdu był udział w zajęciach dydaktycznych w Muzeum Powstania Warszawskiego.

Pomagamy zwierzętom przetrwać zimęDziękujemy wszystkim za udział w akcji charytatywnej na rzecz zwierząt ze schroniska. W szczególności podziękować chcemy Uczniom i ich Rodzicom za to, że umożliwili swoim pociechom przystąpienie do tej szlachetnej akcji i wyposażyli dzieci w potrzebne produkty dla zwierząt.

AKADEMIA Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI„Być zwyciężonym i nie ulec, to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach, to klęska” - te słowa Marszałka Józefa Piłsudskiego stały się mottem akademii z okazji Narodowego Święta Niepodległości, która 10 listopada 2017 roku odbyła się w naszej szkole. W tym roku świętujemy 99 rocznicę odzyskania przez Polskę wolności.