Herb PolskiLogo szkoły

Nasze przedszkolaki codziennie korzystają z uroków pięknej, złotej jesieni. Dzięki temu w dniu 31.10.2019 r. dzieci z wszystkich grup przedszkolnych mogły zgromadzić się na boisku, aby przywitać policjanta i niecodziennego gościa, psa policyjnego z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

        
Przewodnik psa  tropiącego,  st. sierż. Daniel Bielak opowiedział dzieciom o zagrożeniach mogących wynikać z kontaktów z nieznajomymi, agresywnymi psami oraz poruszył temat bezpieczeństwa. Policjant zaprezentował bezpieczną pozycję „Żółwika”, którą należy przyjąć w przypadku ataku ze strony agresywnego psa, którą wszystkie dzieci miały możliwość przećwiczyć. Ćwiczenie to sprawiło dzieciom dużo przyjemności. Dodatkowo policjant opowiedział dzieciom na czym polega jego praca z psem, po co pracują one w policji i czym dokładnie się zajmują. Przeprowadził również krótki pokaz związany z posłuszeństwem i wykonywaniem komend przez czworonoga. Przedszkolaki z zachwytem przyglądały się umiejętnościom Luny.  Na koniec dzieci podziękowały za wyjątkowy pokaz nie tylko policjantowi, ale również i Lunie, która otrzymała drobny smakołyk. Niewątpliwie ta wizyta pozostanie na długo w pamięci naszych przedszkolaków.

 • PILOTAŻOWE WDROŻENIE PROGRAMOWANIA
 • Lepsza Szkoła
 • Program Rządowy Aktywna Tablica
 • Myślę – Rozumiem – Wiem
 • Certyfikat Społecznie Zaangażowanej Placówki
 • Rok Szkoły w Ruchu
 • Owoce w szkole
 • Mleko z klasą
 • BezpieczneWakacje.pl
 • Ratujemy i Uczymy Ratować
 • Klub Bezpiecznego Puchatka
 • Dzień Bezpiecznego Internetu
 • Mazowiecki Kurator Oświaty
 • Lepszy start w edukacyjną przyszłość
 • Mamo! Tato! Wolę Wodę!
 • Akademia Aquafresh
 • Kubusiowi Przyjaciele Natury
 • Projekt Centres PSK
 • Trzymaj formę
 • Zachowaj trzeźwy umysł
 • Odpowiedzialny Kierowca
 • Akademia Profesjonalnego Nauczyciela
 • OPOWIEŚĆ O ŻYDACH POLSKICH
 • AKTYWNA EDUKACJA
 • CERTYFIKAT Instytucji Otwartej na Innowacje
 • CERTYFIKAT BEZPIECZNE PRZEDSZKOLE 2015
 • Program eTwinning
 • Program Wiarygodna Szkoła Podstawowa
 • Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury
 • Podziękowanie dla Szkoły od Pani Minister Edukacji Narodowej