Herb PolskiLogo szkoły

W sobotę 2 grudnia dzieci z naszej szkoły uczestniczyły w CAMPIE PIŁKI RĘCZNEJ w ORLEN ARENIE w Płocku organizowanym przez wieloletniego reprezentanta Polski, a obecnie prezesa SPR ORLEN WISŁA PŁOCK Adama Wiśniewskiego.

Trzydziestu uczniów z klas I – VII pod opieką Pani Kamili Górzyńskiej i Pana Krzysztofa Modrzejewskiego brało czynny udział w grach i zabawach ogólnorozwojowych z elementami piłki ręcznej przygotowanych i prowadzonych przez zawodników klubu. Dzieci świetnie się bawiły, rozwijały swoje umiejętności, kształtowały ogólną sprawność fizyczną, rywalizowały z dziećmi z innych szkół oraz zawierały nowe znajomości.

Wszyscy uczestnicy CAMPU otrzymali pamiątkowe koszulki, medale oraz dyplomy. Specjalnym punktem tej wspaniałej imprezy sportowej były pamiątkowe zdjęcia oraz autografy z Prezesem Adamem Wiśniewskim oraz zawodnikami klubu.

Kolejną atrakcją tego weekendu dla dzieci z naszej szkoły uczęszczających na zajęcia SKS z piłki ręcznej był niedzielny otwarty trening w hali ZST 70-tki. Zajęcia prowadzone przez Pana Krzysztofa Modrzejewskiego miały na celu jeszcze bardziej zachęcić uczniów do czynnego uprawiania sportu, a w szczególności dyscypliny jaką jest piłka ręczna oraz zaprezentować elementarne wartości płynące z aktywnego stylu życia.

Rodzice natomiast mogli zobaczyć wspaniałą zabawę, zdrową rywalizację, uśmiech i zadowolenie własnych dzieci podczas zajęć.

Po zakończonym treningu dzieci wraz z rodzicami pozostali na trybunach, by podczas meczu seniorów III ligi pomiędzy drużynami SPR HANDBALL PŁOCK – MKS POGOŃ PRUS SIEDLCE kibicować i dopingować zespoły w zmaganiach na boisku.

Mamy nadzieję, że czas spędzony podczas tych imprez sportowych dla dzieci i ich rodziców był pełen wrażeń, miłych niespodzianek i atrakcji sportowych, a nasi młodzi adepci piłki ręcznej jeszcze bardziej się zbliżą i przekonają do wspaniałej dyscypliny jaką jest SZCZYPIORNIAK.

Opracowali: p. Kamila Górzyńska, p. Krzysztof Modrzejewski

 • PILOTAŻOWE WDROŻENIE PROGRAMOWANIA
 • Lepsza Szkoła
 • Program Rządowy Aktywna Tablica
 • Myślę – Rozumiem – Wiem
 • Certyfikat Społecznie Zaangażowanej Placówki
 • Rok Szkoły w Ruchu
 • Owoce w szkole
 • Mleko z klasą
 • BezpieczneWakacje.pl
 • Ratujemy i Uczymy Ratować
 • Klub Bezpiecznego Puchatka
 • Dzień Bezpiecznego Internetu
 • Mazowiecki Kurator Oświaty
 • Lepszy start w edukacyjną przyszłość
 • Mamo! Tato! Wolę Wodę!
 • Akademia Aquafresh
 • Kubusiowi Przyjaciele Natury
 • Projekt Centres PSK
 • Trzymaj formę
 • Zachowaj trzeźwy umysł
 • Odpowiedzialny Kierowca
 • Akademia Profesjonalnego Nauczyciela
 • OPOWIEŚĆ O ŻYDACH POLSKICH
 • AKTYWNA EDUKACJA
 • CERTYFIKAT Instytucji Otwartej na Innowacje
 • CERTYFIKAT BEZPIECZNE PRZEDSZKOLE 2015
 • Program eTwinning
 • Program Wiarygodna Szkoła Podstawowa
 • Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury