Herb PolskiLogo szkoły

W sobotę 09.12.2017 r. odbył się MIKOŁAJKOWY TURNIEJ RODZINNY. Uczniowie naszej szkoły wraz ze swoimi rodzicami spotkali się w hali sportowej w Starej Białej i aktywnie brali udział w grach i zabawach ogólnorozwojowych przygotowanych i przeprowadzonych przez Pana Krzysztofa Modrzejewskiego z czynną pomocą Pani Kamili Górzyńskiej.

Celem imprezy była popularyzacja aktywności fizycznej zarówno u dzieci jak i dorosłych, a także wspólna zabawa i rywalizacja na sportowo. Wszyscy uczestnicy imprezy otrzymali pamiątkowe medale i nagrody wręczone przez Panią Dyrektor Katarzynę Warczachowską.

Ogromne podziękowania dla Rady Rodziców naszej szkoły, która przygotowała słodkości dla wszystkich obecnych na turnieju. Frekwencja uczniów oraz rodziców, a także zaangażowanie podczas naszej imprezy sportowej bardzo cieszy i mamy nadzieję, że wspólne spotkanie i rywalizowanie na wesoło było dla wszystkich miłym wydarzeniem. Bardzo wszystkim dziękujemy za obecność i udział w turnieju.

Opracowali: p. Kamila Górzyńska
p. Krzysztof Modrzejewski

 • PILOTAŻOWE WDROŻENIE PROGRAMOWANIA
 • Lepsza Szkoła
 • Program Rządowy Aktywna Tablica
 • Myślę – Rozumiem – Wiem
 • Certyfikat Społecznie Zaangażowanej Placówki
 • Rok Szkoły w Ruchu
 • Owoce w szkole
 • Mleko z klasą
 • BezpieczneWakacje.pl
 • Ratujemy i Uczymy Ratować
 • Klub Bezpiecznego Puchatka
 • Dzień Bezpiecznego Internetu
 • Mazowiecki Kurator Oświaty
 • Lepszy start w edukacyjną przyszłość
 • Mamo! Tato! Wolę Wodę!
 • Akademia Aquafresh
 • Kubusiowi Przyjaciele Natury
 • Projekt Centres PSK
 • Trzymaj formę
 • Zachowaj trzeźwy umysł
 • Odpowiedzialny Kierowca
 • Akademia Profesjonalnego Nauczyciela
 • OPOWIEŚĆ O ŻYDACH POLSKICH
 • AKTYWNA EDUKACJA
 • CERTYFIKAT Instytucji Otwartej na Innowacje
 • CERTYFIKAT BEZPIECZNE PRZEDSZKOLE 2015
 • Program eTwinning
 • Program Wiarygodna Szkoła Podstawowa
 • Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury