Herb PolskiLogo szkoły

W dniu 9 listopada 2018 r., podobnie jak w całej Polsce, obchodziliśmy w naszej szkole 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Obchody tego święta rozpoczęliśmy od wysłuchania wspaniałego koncertu pieśni patriotycznych w wykonaniu chóru szkolnego pod kierunkiem p. Cezarego Szymczaka. Następnie wszyscy uczniowie oraz przedszkolaki wraz z wychowawcami i nauczycielami udali się w okolice placu masztowego, aby o godzinie 11 : 11 włączyć się w ogólnopolską akcję „Rekord dla Niepodległej”. Cała społeczność szkolno-przedszkolna z powagą i dumą odśpiewała cztery zwrotki hymnu państwowego. Następnie głos zabrała pani dyrektor Katarzyna Warczachowska, przypominając nam słowa Józefa Piłsudskiego: „Niepodległość nie jest Polakom dana raz na zawsze, niepodległość jest dobrem nie tylko cennym, ale i kosztownym”.

Była to wyjątkowa i wzruszająca chwila w życiu naszej szkolno-przedszkolnej społeczności.

Opracowała: p. Agnieszka Byttner

 • PILOTAŻOWE WDROŻENIE PROGRAMOWANIA
 • Lepsza Szkoła
 • Program Rządowy Aktywna Tablica
 • Myślę – Rozumiem – Wiem
 • Certyfikat Społecznie Zaangażowanej Placówki
 • Rok Szkoły w Ruchu
 • Owoce w szkole
 • Mleko z klasą
 • BezpieczneWakacje.pl
 • Ratujemy i Uczymy Ratować
 • Klub Bezpiecznego Puchatka
 • Dzień Bezpiecznego Internetu
 • Mazowiecki Kurator Oświaty
 • Lepszy start w edukacyjną przyszłość
 • Mamo! Tato! Wolę Wodę!
 • Akademia Aquafresh
 • Kubusiowi Przyjaciele Natury
 • Projekt Centres PSK
 • Trzymaj formę
 • Zachowaj trzeźwy umysł
 • Odpowiedzialny Kierowca
 • Akademia Profesjonalnego Nauczyciela
 • OPOWIEŚĆ O ŻYDACH POLSKICH
 • AKTYWNA EDUKACJA
 • CERTYFIKAT Instytucji Otwartej na Innowacje
 • CERTYFIKAT BEZPIECZNE PRZEDSZKOLE 2015
 • Program eTwinning
 • Program Wiarygodna Szkoła Podstawowa
 • Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury
 • Podziękowanie dla Szkoły od Pani Minister Edukacji Narodowej