Rok szkolny 2013/2014

Półkolonie dla dzieciGminny Ośrodek Kultury i Sportu w Starej Białej zorganizował dla uczniów naszej szkoły PÓŁKOLONIE. Był to tydzień fantastycznej zabawy i niezapomnianych wrażeń.

W ramach organizowanych wyjazdów uczniowie obejrzeli film w wersji 3D w kinie Helios, grali w kręgle w galerii Mazovia, uczestniczyli w zajęciach na basenie Podolanka, odwiedzili płockie ZOO oraz spędzili aktywnie czas w parku linowym.

Po raz ostatni zadźwięczał dzwonek,
już są wakacje, lekcje skończone!

Święto RodzinyW piękną słoneczną pogodę 7 czerwca 2014 r. teren Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Wyszynie wzięły we władanie dzieci wraz z całymi rodzinami.

Po raz kolejny obchodzono uroczystość, w której połączone zostały wszystkie ważne święta: Dzień Dziecka, Dzień Matki i Dzień Ojca - pod wspólnym hasłem "Święto Rodziny".

Dzień Bezpiecznego Internetu 2014„Razem tworzymy lepszy Internet”

11 lutego 2014 r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu 2014.

Projekt Lepszy start w edukacyjną przyszłość

W roku szkolnym 2013/2014 nasza szkoła rozpoczęła realizację projektu edukacyjnego "LEPSZY START W EDUKACYJNĄ PRZYSZŁOŚĆ" realizowanego przez Gminę Stara Biała.

Projekt współfinansowany był przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Wycieczka do Gniezna - BiskupinaW dniu 30 maja 2014 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wycieczce krajoznawczo – turystycznej do Gniezna i Biskupina.

W drodze do celu zobaczyli tamę we Włocławku i wysłuchali legendy o królu Popielu i o godle Polski. Zwiedzili "Mysią Wieżę" w Kruszwicy.

Dzień EuropejskiW dniu 27.05.2014r odbyły się w naszej szkole uroczyste obchody „Dnia Europejskiego”. Celem tej uroczystości było przybliżenie i upowszechnienie uczniom tematyki europejskiej, idei zjednoczenia. Uroczystość miała również na celu kształtowanie postaw tolerancji i szacunku wobec innych narodów i kultur.

Wizyta w OSP WyszynaW dniu 9 maja 2014 roku przedszkolaki z Samorządowego Przedszkola w Wyszynie uczestniczyły w spotkaniu ze strażakami z okazji ich minionego święta.

Na początek dzieci z grup „Motylki”, „Pszczółki”, „Misie” i „Biedroneczki” zgromadzone w remizie strażackiej OSP w Wyszynie zaprezentowały krótki program artystyczny.

Warsztaty edukacyjne w GrzybowieW dniu 9 maja 2014 r. dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klasy pierwszej wraz z wychowawcami p. Kamilą Górzyńską, p. Magdaleną Brzezińską oraz p. Justyną Kordulasińską uczestniczyli w warsztatach edukacyjnych w ośrodku Stowarzyszenia ZIARNO, który znajduje się przy gospodarstwie ekologicznym w Grzybowie koło Płocka.

TU WSZĘDZIE POLSKA, TU - OJCZYZNA!

Dnia 30 kwietnia 2014 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji obchodów:
1 maja - Święto Pracy
2 maja - dzień flagi Rzeczypospolitej Polskiej
3 maja - Święto Narodowe Trzeciego Maja.