Każde dziecko marzy o tym, aby dzień jego urodzin był jak najpiękniejszy. Dzieci świętują swoje urodziny w domu z rodziną, ale wiele radości sprawia im to, kiedy mogą bawić się wspólnie ze swoimi koleżankami i kolegami z przedszkola.
W listopadzie w grupie "Pszczółek" swoje urodziny obchodziły: Liwia Gołubowska i Hanna Bembenista.
Jak zawsze nie zabrakło wspaniałych zabaw, podczas których jubilatki mogła poczuć się wyjątkowo, a także pysznego poczęstunku. Kiedy dziewczynki zajęły honorowe, urodzinowe miejsce cała grupa zaśpiewała „sto lat”, a następnie każdy składał szczere życzenia. Później nadszedł czas na zabawę.

10 lutego w grupie "Pszczółek" obchodziliśmy urodziny Igora Małkiewicza. Wspólnie tańczyliśmy oraz głośno śpiewaliśmy STO LAT. Ucieszony Jubilat obdarował wszystkich pięknie zapakowanymi słodkościami. Kolorowe gadżety urodzinowe ucieszyły całą grupę Pszczółek. Igorkowi życzymy wszystkiego dobrego oraz samych pogodnych i szczęśliwych dni.

W marcu w grupie "Pszczółek" urodzinki obchodził Nikoś. Dzieci głośno odśpiewały koledze "Sto lat", składając przy tym najszczersze życzenia. Było mnóstwo buziaków i słodkości. Gdy obfity poczęstunek dobiegł końca, wszyscy radośnie tańczyli i bawili się w rytm radosnej muzyki.

W kwietniu świętowaliśmy urodzinki Hani Rzeszotarskiej oraz imieniny Wojtusia Sosnowskiego. Dzieci poczuły się wyjątkowo podczas świętowania swoich uroczystości - były życzenia, moc buziaków oraz mnóstwo pyszności.

Opracowała - p. Milena Pepel-Statkiewicz i p. Dominika Jakubowska