Dnia 2 lutego 2017 roku w naszej szkole odbyło się oficjalne podsumowanie pracy dydaktyczno-wychowawczej i opiekuńczej za I semestr roku szkolnego 2016/2017. Pani Dyrektor gratulowała uczniom osiągnięć edukacyjnych, wysokich wyników w nauce i zachowaniu. Dziękowała również nauczycielom, wychowawcom i rodzicom.

Uczniowie klas I – III za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie otrzymali odznakę WZOROWEGO UCZNIA.

Klasa I

  • Milena Żywiałkowska
  • Bruno Tyrajski
  • Rafał Strzelecki
  • Vanessa Gabriela Prusińska
  • Zuzanna Kapuścińska

Klasa II

  • Borkowska Wiktoria
  • Bromkie Anna
  • Leśniewska Maja
  • Leszczyńska Michalina
  • Kwiatkowska Kamila
  • Kwiatkowska Nikola
  • Siejka Maja
  • Sołtysiak Wiktoria
  • Strzelecki Maciej
  • Załęski Tadeusz

Klasa III a

  • Wawrzyński Antoni
  • Kryska Jerzy
  • Bętlewski Kacper
  • Januszewski Kordian
  • Sobolewski Bruno

Klasa III b

  • Wenda Lidia
  • Szczałuba Oliwier
  • Michałek Helena
  • Malinowska Katarzyna
  • Gach Patryk
  • Dziublińska Julia
  • Dyszkiewicz Konrad
  • Dobrosielska Noemi

Uczniowie klas IV – VI, którzy osiągnęli w klasyfikacji śródrocznej średnią ocen powyżej 4,75 i co najmniej dobre zachowanie otrzymali z rąk Wójta Gminy Stara Biała Pana Sławomira Wawrzyńskiego stypendium naukowe.

Nagrodzeni stypendiami zostali:

    1. za wyniki w nauce:

L. p.

Imię i nazwisko ucznia

Średnia ocen

Klasa

1.

Aleksandra Malinowska

5,33

IV

2.

Aleksandra Brzozowska

5,08

IV

3.

Maja Kujawa

4,92

IV

4.

Lena Prośniewska

4,83

IV

5.

Adam Guzanek

4,75

IV

6.

Aleksandra Cybulska

5,0

V

7.

Damian Ludwicki

4,75

V

8.

Julia Chrobot

5,16

VI

9.

Tamara Nowicka

5,08

VI

10

Michał Gach

4,92

VI

11.

Sławomir Ciecharowski

4,75

VI

12.

Natalia Bętlejewska

4,75

VI

13.

Miłosz Krysińaki

4,75

VI

    1. za wysokie osiągnięcia sportowe:

L. p.

Imię i nazwisko ucznia

Średnia ocen

Klasa

1.

Tamara Nowicka

5,08

VI

Gratulujemy wyróżnionym i życzymy dalszych sukcesów

Jednym z zaproszonych gości był Prezes Banku Spółdzielczego w Starej Białej, pan Marcin Łukasik, który rozlosował wśród uczniów systematycznie oszczędzających 4 nagrody finansowe w wysokości 100 złotych!

Szczęśliwcami zostały: Vanessa Prusińska, Zuzanna Kapuścińska, Nikola Blejzon oraz Maja Grzywińska.

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją podsumowującą nasze działania w I semestrze:

 

Opracowała: p. Agnieszka Byttner

  • PILOTAŻOWE WDROŻENIE PROGRAMOWANIA
  • Lepsza Szkoła
  • Myślę – Rozumiem – Wiem
  • Certyfikat Społecznie Zaangażowanej Placówki
  • Rok Szkoły w Ruchu
  • Owoce w szkole
  • Mleko z klasą
  • BezpieczneWakacje.pl
  • Ratujemy i Uczymy Ratować
  • Klub Bezpiecznego Puchatka
  • Dzień Bezpiecznego Internetu
  • Mazowiecki Kurator Oświaty
  • Lepszy start w edukacyjną przyszłość
  • Mamo! Tato! Wolę Wodę!
  • Akademia Aquafresh
  • Kubusiowi Przyjaciele Natury
  • Projekt Centres PSK
  • Trzymaj formę
  • Zachowaj trzeźwy umysł
  • Odpowiedzialny Kierowca
  • Akademia Profesjonalnego Nauczyciela
  • OPOWIEŚĆ O ŻYDACH POLSKICH
  • AKTYWNA EDUKACJA
  • CERTYFIKAT Instytucji Otwartej na Innowacje
  • CERTYFIKAT BEZPIECZNE PRZEDSZKOLE 2015
  • Program eTwinning
  • Program Wiarygodna Szkoła Podstawowa