Bal karnawałowy to dzień niezwykły, długo wyczekiwany przez wszystkich. Jest atrakcją lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. To wspaniała okazja do wspólnej zabawy i integracji całej społeczności szkolno – przedszkolnej.

W tych dniach już od rana zarówno w przedszkolu, jak i w szkole pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek: wróżki, królewny, rycerzy, piratów, policjantów i inne.

Balony, serpentyny, kolorowy wystrój korytarzy zachęcał do wesołej zabawy i wprowadził w radosny nastrój. Skoczna rytmiczna muzyka porwała dzieci i ich panie do tańca. Na „sali balowej” podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się świetnie. Tańce przeplatane były zabawami i korowodami, a w grupach starszych również konkursami.

Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła naszym wychowankom wiele radości.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom za przygotowanie pięknych balowych strojów oraz Radzie Rodziców Przedszkola za ufundowanie przedszkolakom miłych upominków na zakończenie balu.

Członkom Szkolnego Klubu Wolontariatu oraz rodzicom uczniów naszej szkoły składamy podziękowania za przygotowanie pysznych galaretek.

Opracowała - p. Anna Wiktorowska