Herb PolskiLogo szkoły

Data 2 czerwca 2017 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym na długo zapisze się w pamięci przedszkolaków i uczniów szkoły, jako jeden z najpiękniejszych dni w roku. Otóż Pani Dyrektor, Nauczyciele i Rodzice przygotowali dla dzieci mnóstwo atrakcji i niespodzianek.

Piękna, słoneczna pogoda zachęcała do wspólnej zabawy w plenerze.

Zaraz po pysznym śniadaniu terenem szkolno-przedszkolnym zawładnęły dzieci. Z radością i uśmiechem na twarzach przedszkolaki uczestniczyły w grach i zabawach muzyczno – ruchowych, korzystały ze zjeżdżalni „Pirat” oraz buszowały po dmuchanym placu zabaw. Dla starszych dzieci niebywałą atrakcją była mata SUMO.

Pani Dyrektor wspólnie z Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego Tamarą Nowicką, złożyły wszystkim dzieciom najpiękniejsze życzenia z okazji Dnia Dziecka.

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem p. Pawłem Grabowskim - nauczycielem wychowania fizycznego przygotowali i przeprowadzili liczne konkurencje sportowe.

Zabawa była wspaniała. Wszystkim dopisywał dobry humor.

W ten niezwykły dzień, pełen dziecięcego uśmiechu i radości, odwiedzili nas nasi przyjaciele - podopieczni Domu Pomocy Społecznej w Brwilnie wraz z p. Adamem Pawłowskim – kierownikiem działu opiekuńczo – terapeutycznego oraz instruktorem terapii zajęciowej p. Januszem Nowakiem. Nasi uczniowie powitali ich gorącym uśmiechem i zaprosili do wspólnej zabawy.

Oczywiście w tym dniu nie mogło zabraknąć zaprzyjaźnionej z naszą jednostką, Ochotniczej Straży Pożarnej z Wyszyny z prezesem p. Stanisławem Wiśniewskim na czele. Wóz strażacki robił na dzieciach niesamowite wrażenie, a większość przedszkolaków po dzisiejszym dniu marzy, aby zostać dzielnym strażakiem.

Po atrakcjach sportowych czekały na dzieci niespodzianki kulinarne przygotowane przez Radę Rodziców przedszkola i szkoły. Dzieci częstowały się kiełbaskami z grilla, watą cukrową oraz niezwykłym, „czarodziejskim” napojem.

Całość tworzyło wyjątkową, niepowtarzalną atmosferę, pełną radości, naturalnej spontaniczności i rodzinnego ciepła. Klimat tej imprezy w pełni utożsamia się z atmosferą panującą w naszej szkole – kameralna, rodzinna atmosfera zapewniająca dzieciom opiekę i gwarantująca poczucie bezpieczeństwa.

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego składa serdeczne podziękowania

gościom z Domu Pomocy Społecznej w Brwilnie.

Dziękuje Ochotniczej Straży Pożarnej za wspieranie działań przedszkola i szkoły.

Szczególne podziękowania składa Przewodniczącym Rad Rodziców przedszkola i szkoły, panom: Marcinowi Załęskiemu i Mariuszowi Brzozowskiemu oraz wszystkim rodzicom, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie i organizację imprezy z okazji Dnia Dziecka.

 • PILOTAŻOWE WDROŻENIE PROGRAMOWANIA
 • Lepsza Szkoła
 • Program Rządowy Aktywna Tablica
 • Myślę – Rozumiem – Wiem
 • Certyfikat Społecznie Zaangażowanej Placówki
 • Rok Szkoły w Ruchu
 • Owoce w szkole
 • Mleko z klasą
 • BezpieczneWakacje.pl
 • Ratujemy i Uczymy Ratować
 • Klub Bezpiecznego Puchatka
 • Dzień Bezpiecznego Internetu
 • Mazowiecki Kurator Oświaty
 • Lepszy start w edukacyjną przyszłość
 • Mamo! Tato! Wolę Wodę!
 • Akademia Aquafresh
 • Kubusiowi Przyjaciele Natury
 • Projekt Centres PSK
 • Trzymaj formę
 • Zachowaj trzeźwy umysł
 • Odpowiedzialny Kierowca
 • Akademia Profesjonalnego Nauczyciela
 • OPOWIEŚĆ O ŻYDACH POLSKICH
 • AKTYWNA EDUKACJA
 • CERTYFIKAT Instytucji Otwartej na Innowacje
 • CERTYFIKAT BEZPIECZNE PRZEDSZKOLE 2015
 • Program eTwinning
 • Program Wiarygodna Szkoła Podstawowa
 • Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury
 • Podziękowanie dla Szkoły od Pani Minister Edukacji Narodowej