Osiągnięcia edukacyjne

PODSUMOWANIE PRACY SZKOŁY W I PÓŁROCZU W ROKU SZKOLNYM 2017/2018Sukces to nie przypadek.
To ciężka praca, wytrwałość, pokora i NAUKA.

W dniu 11 stycznia 2018 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste spotkanie celem podsumowania pracy dydaktyczno - wychowawczej w I półroczu, w którym wzięli udział: Wójt Gminy Stara Biała p. Sławomir Wawrzyński, Prezes Banku Spółdzielczego w Starej Białej p. Marcin Łukasik, dyrektor szkoły, nauczyciele, rodzice i uczniowie.

XV Gminny Turniej Wiedzy MatematycznejJuż po raz kolejny w Szkole Podstawowej w Starych Proboszczewicach odbył się XV Gminny Turniej Wiedzy Matematycznej. Celem konkursu jest popularyzacja matematyki wśród dzieci oraz rozwijanie umiejętności współdziałania.

LAUREACI KONKURSÓW EKOLOGICZNYCH18 listopada 2017 r. w płockiej Galerii „Wisła” odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursu dla szkół podstawowych z terenu powiatu płockiego i Płocka pt.: „EKO - ROWER” oraz konkursu dla placówek oświatowych z terenu gmin Stara Biała, Bielsk i Brudzeń Duży – „SEGREGUJESZ - ŚWIAT RATUJESZ”.

XXIII JESIENNE BIEGI PRZEŁAJOWE Z OKAZJI DNIA NIEPODLEGŁOŚCI – PODGÓRZE 2017Już po raz kolejny w Podgórzu odbyły się zawody upamiętniające rocznice odzyskania przez Polskę niepodległości. Jak zwykle zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem, czego najlepszym potwierdzeniem była duża frekwencja. W tym roku biegaczom sprzyjały warunki atmosferyczne, mimo iż mamy już listopad było bardzo ciepło.

„TABLICZKOWA” WIEDZAW dniu 09.10.2017 r. uczniowie klasy IV a i IV b podczas zajęć matematyki sprawdzali swoją „tabliczkową” wiedzę na portalu matzoo.pl. W każdej klasie uczeń, który poprawnie wykonał najwięcej obliczeń otrzymał dyplom, miano EKSPERTA TABLICZKI MNOŻENIA oraz nagrodę książkową.

VI Rajd Miejscami Pamięci Narodowej „Brwileńska Ostoja”

ZNÓW MAMY ZWYCIĘSTWO

Uczniowie naszej szkoły zajęli I i III miejsce.
Otrzymali dyplomy, nagrody rzeczowe oraz puchary.

Po raz kolejny odbył się Rajd Miejscami Pamięci Narodowej „Brwileńska Ostoja”. Nie zabrakło w nim uczniów naszej szkoły, którzy wystawili dwie drużyny „Wyszyna I” oraz „Wyszyna II”.