Osiągnięcia edukacyjne

I Edycja Gminnego Turnieju Tenisa StołowegoW dniu 28 lutego 2019 roku w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Starej Białej z inicjatywy Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wyszynie Pani Katarzyny Warczachowskiej, odbyła się I Edycja Gminnego Turnieju Tenisa Stołowego.

I miejsce chóru szkolnego „Kornelki” w II Powiatowym Festiwalu Pieśni Patriotycznej w PłockuZ pojęciem „Armia Krajowa” kojarzyć się może dzień 27 września 2019 r. Tego dnia uroczyście obchodzimy w Polsce Dzień Polskiego Państwa Podziemnego, święto żołnierzy AK. Niewątpliwie ważną datą jest również 14 luty 1942 r.

XI Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Rogozinie„Złota Gwiazda” dla szkolnego chóru „Kornelki” w XI FESTIWALU KOLĘD I PASTORAŁEK W ROGOZINIE.
Jak co roku, w pierwszą sobotę ferii zimowych, tj. 26 stycznia, odbył się XI Szkolno-Parafialny Festiwal Kolęd i Pastorałek

Podsumowanie I półroczaDnia 23 stycznia 2019 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste podsumowanie pracy dydaktyczno-wychowawczej i opiekuńczej za I półrocze roku szkolnego 2018/2019. Pani Dyrektor gratulowała uczniom osiągnięć edukacyjnych, wysokich wyników w nauce i zachowaniu. Dziękowała również nauczycielom, wychowawcom i rodzicom.

XVI Gminny Turniej Wiedzy MatematycznejW dniu 04.12.2018 r. w Szkole Podstawowej w Starych Proboszczewicach odbył się XVI Gminny Turniej Wiedzy Matematycznej. Celem turnieju była popularyzacja matematyki wśród uczniów oraz rozwijanie umiejętności współdziałania.

XXIV Jesienne Biegi Przełajowe Podgórze 2018W dniu 8 listopada 2018 roku w Szkole Podstawowej w Podgórzu gmina Mała Wieś odbyły się XXIV Jesienne Biegi Przełajowe Podgórze 2018. Organizatorem tej sportowej imprezy była Szkoła Podstawowa w Podgórzu i UKS „Borowik” przy Szkole Podstawowej w Podgórzu.

Indywidualne biegi przełajowe - Zawody Międzypowiatowe - SierpcW dniu 24.10.2018 w Sierpcu odbyły się międzypowiatowe indywidualne biegi przełąjowe. Z naszej szkoły w zawodach wzięło udział 11 uczniów z klas V-VIII. Opiekunem młodzieży był Pan Michał Kowalski nauczyciel wychowania fizycznego.

Eksperci Tabliczki mnożeniaDnia 01.10.2018 r. w ramach obchodów Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia uczniowie klasy IV podczas zajęć matematyki sprawdzali swoją wiedzę. Uczennice, które wykonały największą ilość poprawnych „tabliczkowych” obliczeń otrzymały dyplom, miano Eksperta tabliczki mnożenia oraz nagrodę książkową.