Osiągnięcia edukacyjne

XVI Rejonowy Konkurs Duetów Z ogromną przyjemnością informujemy o sukcesie ucznia klasy ósmej – Jana Olafa Kryski.
Rozstrzygnięciem Wojewódzkiej Komisji Konkursu Fizycznego uzyskał On tytuł FINALISTY KONKURSU FIZYCZNEGO, którego organizatorem było Kuratorium Oświaty w Warszawie.

Podsumowanie I półroczaW piątek, 7 lutego w naszej szkole miały miejsce ważne wydarzenia. O godz. 11:00 odbyło się uroczyste spotkanie, podczas którego podsumowano pracę dydaktyczno-wychowawczą za I półrocze.

II Edycja Gminnego Turnieju Tenisa StołowegoW dniu 5 lutego w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Starej Białej odbyła się II Edycja Gminnego Turnieju Tenisa Stołowego. Organizatorami imprezy sportowej były: Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Wyszynie oraz Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Starej Białej.

XVI Rejonowy Konkurs Duetów W dniu 10 stycznia odbył sie XVI Rejonowy Konkurs Duetów "CICHA NOC". Organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 6 w Płocku.
Z naszej Szkoły udział wzięły Paulina Nowakowska i Alicja Tyrajska w kategorii klas VII-VIII.

Powiatowy Turniej Tenisa StołowegoW dniu 5 grudnia 2019 roku w Szkole Podstawowej w Małej Wsi odbył się Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas IV – VI. Każda drużyna liczyła 3 osoby. Gra toczyła się do trzech wygranych setów oraz do trzech zdobytych punktów.

Szkolny konkurs „MAM TALENT”W dniu 28 listopada 2019 r., w naszej szkole odbył się pokaz talentów, którego inicjatorem był Samorząd Uczniowski oraz Szkolne Koło Wolontariatu. Uroczystość była przygotowana pod kierunkiem p. Janusza Nowaka.

III Szkolny Turniej w Tenisa Stołowego14 listopada w naszej szkole odbył się III Szkolny Turniej w Tenisa Stołowego. Zainteresowanie tym sportem przeszło najśmielsze oczekiwania. Świadczy o tym fakt, że na zajęcia SKS gry w tenisa stołowego uczęszcza ogromna ilość osób, z której wielu zgłosiło się do udziału w turnieju.

W ramach obchodów Nadzwyczajnego Miesiąca Misyjnego uczniowie naszej szkoły wzięli udział w III Międzygminnym Konkursie o św. Janie Pawle II organizowanym przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brudzeniu Dużym.

Piłka w grzeW dniu 16 października w naszej szkole odbył się Szkolny Turniej w Cztery Ognie. Ta sportowa impreza po raz pierwszy została zainicjowana w ubiegłym roku, a ponieważ cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, kontynuowana jest także i w tym roku szkolnym.