Osiągnięcia edukacyjne

Laureatka II Festiwalu Pieśni Wielkopostnych i WielkanocnychDnia 1 kwietnia 2022 r. odbył się II Festiwal Pieśni Wielkopostnych i Wielkanocnych, który organizowany był przez Gminne Centrum Kultury i Tradycji Wsi w Białem. W Festiwalu wzięło udział 35 uczestników w czterech kategoriach wiekowych, w tym uczennica naszej szkoły Olga Przewrocka z klasy II.

V Powiatowy Konkurs Pieśni i Piosenki PatriotycznejUczennica klasy IV Krystyna Wawrzyńska wzięła udział w V Powiatowym Konkursie Pieśni i Piosenki Patriotycznej „Pieśń ujdzie cało…” organizowanym przez Szkołę Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 23 im. Armii Krajowej w Płocku.

VIII Festiwal Piosenki Zimowej w TłuchowieDnia 25 lutego 2022 r. odbył się wojewódzki VIII Festiwal Piosenki Zimowej w Tłuchowie. Ze względu na sytuację pandemiczna w festiwalu wzięło udział 16 uczestników, którzy nie byli oceniani przez jury.

Wyróżnienie na Festiwalu Piosenki PolskiejDnia 19 listopada 2021 r. odbył się I Festiwal Piosenki Polskiej lat 70’ 80’ 90’ w Zwoleniu. Celem festiwalu było wspieranie i promowanie młodych talentów, kultywowanie polskiej muzyki rozrywkowej, a także popularyzacja kultury polskiej.

II miejsce w Powiatowym Turnieju Tenisa StołowegoW dniu 16 listopada 2021 roku w Szkole Podstawowej w Nowych Łubkach odbył się Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas IV – VI.

I miejsce w Rajdzie „BRWILEŃSKA OSTOJA”W dniu 02.10.2021 r. odbył się coroczny Rajd Miejscami Pamięci Narodowej „Brwileńska Ostoja”.
Celem rajdu było przybliżenie dzieciom i młodzieży piękna Naszej Małej Ojczyzny a także doskonalenie sprawności fizycznej, poprzez marsz terenowy.