Osiągnięcia edukacyjne

STYPENDYŚCI 2017/2018Uczniowie klas IV – VII, którzy osiągnęli w klasyfikacji rocznej średnią ocen powyżej 4,75 i co najmniej bardzo dobre zachowanie otrzymali z rąk Wójta Gminy Stara Biała Pana Sławomira Wawrzyńskiego stypendium naukowe.

Kangur Matematyczny 2018Dnia 15 marca b. r. uczniowie klas III - VII naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny". Celem Konkursu jest propagowanie kultury matematycznej.

Konkurs ortograficznyW dniu 30 maja 2018 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Starej Białej odbyła się kolejna edycja Gminnego Konkursu Ortograficznego, w którym wzięli czynny udział uczniowie naszej szkoły.

XXIV Międzyszkolna Liga PrzedmiotowaW kwietniu bieżącego roku uczniowie naszej szkoły po raz trzeci wzięli udział w Międzyszkolnej Lidze Przedmiotowej.
Organizatorem konkursu jest Urząd Miasta Płocka Wydział Edukacji i Kultury Oddział Edukacji.

Wiosenny Bieg o Puchar Wójta Gminy Stara BiałaJuż po raz kolejny nasza szkoła brała udział w Wiosennym Biegu o Puchar Wójta Gminy Stara Biała. Biegi odbyły się 22.05.2018 r. w Leśniczówce w Brwilnie. Szkołę reprezentowało 14 uczniów.

Laureat Gminnego Konkursu Matematycznego „Ja to potrafię”.15 maja 2018 r. w Szkole Podstawowej w Starych Proboszczewicach odbył się Gminny Konkurs Matematyczny „Ja to potrafię”.

SUKCES! SUKCES! SUKCES!W dniu 16.05.2018 r. na terenie Stadionu Miejskiego odbyły się eliminacje do Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w dyscyplinach lekkoatletycznych.

Udział w V Festiwalu Piosenki Papieskiej w GąbinieW dniu 12 maja odbył się Festiwal Piosenki Papieskiej organizowany przez Gimnazjum im. Jana Pawła II w Gąbinie. W tym roku festiwal obchodził pierwszy mały jubileusz. W jego piątej edycji wzięło jak zawsze bardzo wielu uczestników ze szkół podstawowych i gimnazjów z trzech powiatów: płockiego, gostynińskiego i sochaczewskiego.

XV Gminny Turniej Wiedzy MatematycznejW dniu 11 kwietnia 2018 r. uczniowie klasy II i III naszej szkoły przystąpili do udziału w XI edycji Gminnego Konkursu z Edukacji Prozdrowotnej pt.: „Twoje zdrowie w Twoich rękach”.

III miejsce w Biegu WagarowiczaW dniu 21.03.2018 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w BIEGU WAGAROWICZA, który został zorganizowany przez UKS „Czwórka” przy ZS nr 1 w Płocku.
Zawody były podzielone na dystanse biegowe i kategorie wiekowe.