Osiągnięcia edukacyjne

Udział w V Festiwalu Piosenki Papieskiej w GąbinieW dniu 12 maja odbył się Festiwal Piosenki Papieskiej organizowany przez Gimnazjum im. Jana Pawła II w Gąbinie. W tym roku festiwal obchodził pierwszy mały jubileusz. W jego piątej edycji wzięło jak zawsze bardzo wielu uczestników ze szkół podstawowych i gimnazjów z trzech powiatów: płockiego, gostynińskiego i sochaczewskiego.

XV Gminny Turniej Wiedzy MatematycznejW dniu 11 kwietnia 2018 r. uczniowie klasy II i III naszej szkoły przystąpili do udziału w XI edycji Gminnego Konkursu z Edukacji Prozdrowotnej pt.: „Twoje zdrowie w Twoich rękach”.

III miejsce w Biegu WagarowiczaW dniu 21.03.2018 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w BIEGU WAGAROWICZA, który został zorganizowany przez UKS „Czwórka” przy ZS nr 1 w Płocku.
Zawody były podzielone na dystanse biegowe i kategorie wiekowe.

I miejsce w gminnym konkursie „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”W dniu 26 lutego 2018 roku w Urzędzie Gminy w Starej Białej odbyły się gminne eliminacje XLI edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej, pt.: "Młodzież Zapobiega Pożarom".

Udział w Międzyszkolnym Mazowieckim Festiwalu Piosenki Powstańczej w Płocku pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty23 lutego 2018 r. odbył się Międzyszkolny Mazowiecki Festiwal Piosenki Powstańczej, którego organizatorem był Mazowiecki Kurator Oświaty oraz Szkoła Podstawowa nr 12 im. Miry Zimińskiej - Sygietyńskiej w Płocku.

I miejsce „Złota Gwiazda” w X Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Rogozinie13 stycznia, w sobotę, odbył się X Szkolno - Parafialny Festiwal Kolęd i Pastorałek, organizowany corocznie przez Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Czesława Hińca w Rogozinie i Parafię pw św. Faustyny – Apostołki Miłosierdzia Bożego w Rogozinie. Jubileuszową edycję patronatem honorowym objął Ksiądz Biskup Piotr Libera.

PODSUMOWANIE PRACY SZKOŁY W I PÓŁROCZU W ROKU SZKOLNYM 2017/2018Sukces to nie przypadek.
To ciężka praca, wytrwałość, pokora i NAUKA.

W dniu 11 stycznia 2018 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste spotkanie celem podsumowania pracy dydaktyczno - wychowawczej w I półroczu, w którym wzięli udział: Wójt Gminy Stara Biała p. Sławomir Wawrzyński, Prezes Banku Spółdzielczego w Starej Białej p. Marcin Łukasik, dyrektor szkoły, nauczyciele, rodzice i uczniowie.

XV Gminny Turniej Wiedzy MatematycznejJuż po raz kolejny w Szkole Podstawowej w Starych Proboszczewicach odbył się XV Gminny Turniej Wiedzy Matematycznej. Celem konkursu jest popularyzacja matematyki wśród dzieci oraz rozwijanie umiejętności współdziałania.

LAUREACI KONKURSÓW EKOLOGICZNYCH18 listopada 2017 r. w płockiej Galerii „Wisła” odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursu dla szkół podstawowych z terenu powiatu płockiego i Płocka pt.: „EKO - ROWER” oraz konkursu dla placówek oświatowych z terenu gmin Stara Biała, Bielsk i Brudzeń Duży – „SEGREGUJESZ - ŚWIAT RATUJESZ”.

XXIII JESIENNE BIEGI PRZEŁAJOWE Z OKAZJI DNIA NIEPODLEGŁOŚCI – PODGÓRZE 2017Już po raz kolejny w Podgórzu odbyły się zawody upamiętniające rocznice odzyskania przez Polskę niepodległości. Jak zwykle zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem, czego najlepszym potwierdzeniem była duża frekwencja. W tym roku biegaczom sprzyjały warunki atmosferyczne, mimo iż mamy już listopad było bardzo ciepło.