Osiągnięcia edukacyjne

STYPENDYŚCI 2018/2019Uczniowie klas IV – VIII, którzy osiągnęli w klasyfikacji rocznej średnią ocen powyżej 4,75 i co najmniej bardzo dobre zachowanie otrzymali z rąk Wójta Gminy Stara Biała Pana Sławomira Wawrzyńskiego stypendium naukowe.

Laureaci Gminnego Konkursu Informatyczno - PlastycznegoW bieżącym roku szkolnym uczniowie klasy V i VIII wzięli udział w Gminnym Konkursie Informatyczno - Plastycznym "GRAFIKA KOMPUTEROWA" organizowanym przez Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Starej Białej.

Kangur Matematyczny 2019Dnia 21 marca b. r. uczniowie klas II - VIII naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny". Celem Konkursu jest propagowanie kultury matematycznej. Uczniowie rozwiązywali zadania w sześciu kategoriach.

Laureaci Gminnego Konkursu OrtograficznegoW dniu 28 maja 2019 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Starej Białej odbyła się kolejna edycja Gminnego Konkursu Ortograficznego. Konkurs był dedykowany uczniom z klas II – VIII.

Laureaci Gminnego Konkursu „Twoje zdrowie w Twoich rękach”W dniu 10 maja 2019 r. uczniowie klas II - III naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Konkursie z Edukacji Prozdrowotnej pt.: „Twoje zdrowie w Twoich rękach”. Głównym celem było promowanie prozdrowotnych zainteresowań wśród uczniów, propagowanie zdrowego stylu życia oraz kształtowanie umiejętności dbania o własne zdrowie.

Do biegu, gotowi, start!!!Wiosna, to czas, kiedy rozpoczyna się sezon biegowy, biegacze ruszają na trasy biorąc aktywny udział w licznych imprezach sportowych.
5 kwietnia w Kamionie odbyły się XXI Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkonej w biegach przełajowych w regionie Sochaczew - Płock.

I Edycja Gminnego Turnieju Tenisa StołowegoW dniu 28 lutego 2019 roku w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Starej Białej z inicjatywy Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wyszynie Pani Katarzyny Warczachowskiej, odbyła się I Edycja Gminnego Turnieju Tenisa Stołowego.

I miejsce chóru szkolnego „Kornelki” w II Powiatowym Festiwalu Pieśni Patriotycznej w PłockuZ pojęciem „Armia Krajowa” kojarzyć się może dzień 27 września 2019 r. Tego dnia uroczyście obchodzimy w Polsce Dzień Polskiego Państwa Podziemnego, święto żołnierzy AK. Niewątpliwie ważną datą jest również 14 luty 1942 r.

XI Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Rogozinie„Złota Gwiazda” dla szkolnego chóru „Kornelki” w XI FESTIWALU KOLĘD I PASTORAŁEK W ROGOZINIE.
Jak co roku, w pierwszą sobotę ferii zimowych, tj. 26 stycznia, odbył się XI Szkolno-Parafialny Festiwal Kolęd i Pastorałek

Podsumowanie I półroczaDnia 23 stycznia 2019 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste podsumowanie pracy dydaktyczno-wychowawczej i opiekuńczej za I półrocze roku szkolnego 2018/2019. Pani Dyrektor gratulowała uczniom osiągnięć edukacyjnych, wysokich wyników w nauce i zachowaniu. Dziękowała również nauczycielom, wychowawcom i rodzicom.