Herb PolskiLogo szkoły

14 listopada w naszej szkole odbył się III Szkolny Turniej w Tenisa Stołowego. Zainteresowanie tym sportem przeszło najśmielsze oczekiwania. Świadczy o tym fakt, że na zajęcia SKS gry w tenisa stołowego uczęszcza ogromna ilość osób, z której wielu zgłosiło się do udziału w turnieju. Ta sportowa impreza została zorganizowana przez nauczycieli wychowania fizycznego Pana Michała Kowalskiego i Pana Michała Zalewskiego.

Rozgrywki odbywały się systemem pucharowym do dwóch przegranych. Uczestnicy grali w dwóch grupach: dziewczęta-klasy IV-VIII oraz chłopcy, którzy ze względu na dużą ilość chętnych podzielono na dwie kategorie wiekowe: klasy III-VI i klasy VII-VIII. Na szczególną uwagę zasługuje to, że do rywalizacji po raz pierwszy stanęli uczniowie z klasy III. Podkreślić należy, że uczniowie klas młodszych dorównywali swoimi umiejętnościami kolegom i koleżankom z klas starszych.

Wszystkim należą się brawa za wspaniałą grę, jednak należało wyłonić zwycięzców, którzy w dniu 20 listopada podczas uroczystego apelu odebrali medale z rąk Dyrektora naszej szkoły Pani Katarzyny Warczachowskiej.

A oto nasi najlepsi:

Dziewczęta:

I miejsce: Michalina Leszczyńska - kl. V

II miejsce: Weronika Nowakowska - kl. VII

III miejsce: Paulina Nowakowska - kl. VIII

Chłopcy: klasy III-VI:

I miejsce: Franek Michałek - kl. V

II miejsce: Antoni Wawrzyński - kl. VI

III miejsce: Kacper Bętlewski - kl.VI

Chłopcy: klasy VII-VIII:

I miejsce: Tomasz Doliński - kl. VII

II miejsce: Krystian Bętlewski - kl. VII

III miejsce: Dawid Leśniewski - kl. VIII

Wszystkim nagrodzonym i biorącym udział w turnieju gratulujemy i czekamy na więcej!

Opracował: p. Michał Kowalski

 • PILOTAŻOWE WDROŻENIE PROGRAMOWANIA
 • Lepsza Szkoła
 • Program Rządowy Aktywna Tablica
 • Myślę – Rozumiem – Wiem
 • Certyfikat Społecznie Zaangażowanej Placówki
 • Rok Szkoły w Ruchu
 • Owoce w szkole
 • Mleko z klasą
 • BezpieczneWakacje.pl
 • Ratujemy i Uczymy Ratować
 • Klub Bezpiecznego Puchatka
 • Dzień Bezpiecznego Internetu
 • Mazowiecki Kurator Oświaty
 • Lepszy start w edukacyjną przyszłość
 • Mamo! Tato! Wolę Wodę!
 • Akademia Aquafresh
 • Kubusiowi Przyjaciele Natury
 • Projekt Centres PSK
 • Trzymaj formę
 • Zachowaj trzeźwy umysł
 • Odpowiedzialny Kierowca
 • Akademia Profesjonalnego Nauczyciela
 • OPOWIEŚĆ O ŻYDACH POLSKICH
 • AKTYWNA EDUKACJA
 • CERTYFIKAT Instytucji Otwartej na Innowacje
 • CERTYFIKAT BEZPIECZNE PRZEDSZKOLE 2015
 • Program eTwinning
 • Program Wiarygodna Szkoła Podstawowa
 • Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury
 • Podziękowanie dla Szkoły od Pani Minister Edukacji Narodowej