Herb PolskiLogo szkoły

W dniu 5 grudnia 2019 roku w Szkole Podstawowej w Małej Wsi odbył się Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas IV – VI. Każda drużyna liczyła 3 osoby. Gra toczyła się do trzech wygranych setów oraz do trzech zdobytych punktów. Za zwycięstwo indywidualne można było zdobyć 1 punkt a za zwycięstwo deblowe – 1 punkt. Opiekunem zawodników z naszej szkoły był Pan Michał Zalewski, nauczyciel wychowania fizycznego. Niestety, nie udało nam się powtórzyć sukcesu z Ciachcina, choć niewiele zabrakło do zajęcia III miejsca. Zarówno chłopcy jak i dziewczęta w swoich kategoriach zajęli IV miejsce. Wszyscy zawodnicy za udział w turnieju otrzymali dyplomy.

Mimo tego, że nie wygraliśmy, to dzielnie walczyliśmy dając z siebie wszystko. Była to dobra lekcja z przesłaniem, że nie zawsze się wygrywa. Należy pamiętać o tym, że „Walcząc, nie zawsze będziesz wygrywał, jednak zawsze będziesz miał świadomość podjętej walki” (Dawid Łatacz). Uczniowie naszej szkoły kochają tenis, posiadają ducha walki, będą dzielnie trenować, by w przyszłym roku pokazać, na co ich stać. Damy z siebie wszystko i na pewno sięgniemy po zwycięstwo.

Opracował: p. Michał Zalewski

 • PILOTAŻOWE WDROŻENIE PROGRAMOWANIA
 • Lepsza Szkoła
 • Program Rządowy Aktywna Tablica
 • Myślę – Rozumiem – Wiem
 • Certyfikat Społecznie Zaangażowanej Placówki
 • Rok Szkoły w Ruchu
 • Owoce w szkole
 • Mleko z klasą
 • BezpieczneWakacje.pl
 • Ratujemy i Uczymy Ratować
 • Klub Bezpiecznego Puchatka
 • Dzień Bezpiecznego Internetu
 • Mazowiecki Kurator Oświaty
 • Lepszy start w edukacyjną przyszłość
 • Mamo! Tato! Wolę Wodę!
 • Akademia Aquafresh
 • Kubusiowi Przyjaciele Natury
 • Projekt Centres PSK
 • Trzymaj formę
 • Zachowaj trzeźwy umysł
 • Odpowiedzialny Kierowca
 • Akademia Profesjonalnego Nauczyciela
 • OPOWIEŚĆ O ŻYDACH POLSKICH
 • AKTYWNA EDUKACJA
 • CERTYFIKAT Instytucji Otwartej na Innowacje
 • CERTYFIKAT BEZPIECZNE PRZEDSZKOLE 2015
 • Program eTwinning
 • Program Wiarygodna Szkoła Podstawowa
 • Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury
 • Podziękowanie dla Szkoły od Pani Minister Edukacji Narodowej