Pokazy i doświadczenia

W radosnej atmosferze odbył się kolejny „Dzień Przedszkolaka” w Samorządowym Przedszkolu im. Kornela Makuszyńskiego w Wyszynie w dniu 21. 09. 2020 r.

Rano dzieci powitała w salach wesoła muzyka z piosenkami z repertuaru dziecięcego.

Wszyscy śmieją się od rana

Każda buzia roześmiana

Czar zabawy dziś panuje

Każde serce się raduje

Po śniadaniu w doskonałych humorach dzieci z niecierpliwością czekaly na zabawy i konkursy organizowane przez ciocie.  Po krótkim wprowadzeniu i wyjaśnieniu dzieciom celu spotkania przedszkolaki ze wszystkich grup odśpiewały piosenkę „Dzień przedszkolaka”, "Jestem sobie przedszkolaczek" oraz zostały zaproszone do wspólnej zabawy i udziału w konkursach. Przedszkolaki m.in. wykonywały ćwiczenia ruchowe przy muzyce, bawiły się balonami i kolorowymi apaszkami, rozwiązywały zagadki i quizy. Dzieci otrzymały dyplomy wspaniałych przedszkolaków oraz odznaki. Radość, śmiech i głośny doping dzieci świadczyły o wspaniałej zabawie. Nie mogło zabraknąć ulubionych tańców i pląsów.

Uroczystość uświetniła pani Dyrektor, która życzyła dzieciom „Miłego Dnia Przedszkolaka".

W naszym przedszkolu święto dostarczyło dzieciom wielu miłych wrażeń i na pewno będą je długo i ciepło wspominać. Radość i uśmiech na twarzach przedszkolaków to również nasza satysfakcja, pracowników przedszkola. Dlatego właśnie Dzień Przedszkolaka na stałe zagościł już w harmonogramie naszych imprez przedszkolnych.