Herb PolskiLogo szkoły

KADRA PEDAGOGICZNA

SAMORZĄDOWEGO PRZEDSZKOLA IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W WYSZYNIE

ROK SZKOLNY 2019/2020

I grupa 3-latki „MORELKI”
6.15 – 16.15 - wychowawcy: mgr Anna Synowicz, p. Justyna Wojciechowska
pomoc nauczyciela: p. Anna Woźniak

II grupa 3-latki „POZIOMKI”
6.15 – 16.15 - wychowawcy: mgr Izabela Zaniuk, mgr Aleksandra Ziemińska
pomoc nauczyciela: p. Żaneta Sochalewska

III grupa 4-latki „JAGÓDKI”
6.15 – 16.15 - wychowawcy: mgr Małgorzata Jarzyńska, mgr Malwina Kwasiborska

nauczyciel wspomagający: mgr Izabela Tomaszewska

IV grupa 4-latki „TRUSKAWECZKI”
6.15 – 16.15 - wychowawcy: mgr Marzena Rychlińska, mgr Justyna Wojciechowska

V grupa 5-latki „MALINKI”
6.15 – 16.15 - wychowawcy: mgr Renata Kalinowska, mgr Monika Kostrzewa

VI grupa 5-latki „JABŁUSZKA”
6.15 – 16.15 – wychowawcy: mgr Wioleta Lisicka, mgr Elżbieta Majewska

VII grupa 6-latki „ODKRYWCY”
6.15 – 16.15 – wychowawcy: mgr Paulina Żabka, mgr Emilia Niedzielak

VIII grupa 6-latki „TROPICIELE”
8.15 – 13.15 – wychowawca: mgr Anna Wiktorowska

pomoc nauczyciela: p. Anna Świąder

ZAJĘCIA DODATKOWE

RELIGIA 4-6 LATKI– mgr Edyta Kołodziejska

JĘZYK NIEMIECKI 5-6 latki– mgr Justyna Kordulasińska

JĘZYK ANGIELSKI 3-5 latki– mgr Łukasz Kardasz

JĘZYK ANGIELSKI 6 latki– mgr Agnieszka Byttner

ZAJĘCIA RYTMICZNE 3-latki – mgr Izabela Zaniuk

ZAJĘCIA RYTMICZNE 4-latki – mgr Małgorzata Jarzyńska

ZAJĘCIA TANECZNE 5-6-latki – mgr Aleksandra Ziemińska

KOŁA ROZWIJAJĄCE KOMPETENCJE MATEMATYCZNE DLA 6-LATKÓW - mgr Emilia Niedzielak

KOŁA ROZWIJAJĄCE KOMPETENCJE POLONISTYCZNE DLA 6-LATKÓW - mgr Paulina Żabka

KOŁA ROZWIJAJĄCE KOMPETENCJE POLONISTYCZNE I MATEMATYCZNE DLA 6-LATKÓW - mgr Anna Wiktorowska

LOGOPEDYCZNE ŁAMIGŁÓWKI dla 3-latka – mgr Wioleta Lisicka

KLUB MAŁEGO EKOLOGA 5- LATKI- mgr Elżbieta Majewska

MYŚLĘ LOGICZNIE-MATEMATYCZNIE 5-LATKI - mgr Renata Kalinowska

TWÓRCZY, KREATYWNY PRZEDSZKOLAK 5-LATKI- mgr Monika Kostrzewa

MĄDRA SOWA - mgr Justyna Wojciechowska

GIMNASTYKA DLA SMYKA 4-LATKI - mgr Marzena Rychlińska

MAŁY ARTYSTA 3-LATKI - mgr Anna Synowicz

TANIEC,MUZYKA, ŚPIEW - p. Justyna Wojciechowska

WCZESNE WSPOMAGANIE ROZWOJU - mgr Malwina Kwasiborska

POMOC PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA

PSYCHOLOG – mgr Paulina Jaroszewska

LOGOPEDA – mgr Emilia Piechota

PEDAGOG – mgr Beata Bornińska

  • PILOTAŻOWE WDROŻENIE PROGRAMOWANIA
  • Lepsza Szkoła
  • Program Rządowy Aktywna Tablica
  • Myślę – Rozumiem – Wiem
  • Certyfikat Społecznie Zaangażowanej Placówki
  • Rok Szkoły w Ruchu
  • Owoce w szkole
  • Mleko z klasą
  • BezpieczneWakacje.pl
  • Ratujemy i Uczymy Ratować
  • Klub Bezpiecznego Puchatka
  • Dzień Bezpiecznego Internetu
  • Mazowiecki Kurator Oświaty
  • Lepszy start w edukacyjną przyszłość
  • Mamo! Tato! Wolę Wodę!
  • Akademia Aquafresh
  • Kubusiowi Przyjaciele Natury
  • Projekt Centres PSK
  • Trzymaj formę
  • Zachowaj trzeźwy umysł
  • Odpowiedzialny Kierowca
  • Akademia Profesjonalnego Nauczyciela
  • OPOWIEŚĆ O ŻYDACH POLSKICH
  • AKTYWNA EDUKACJA
  • CERTYFIKAT Instytucji Otwartej na Innowacje
  • CERTYFIKAT BEZPIECZNE PRZEDSZKOLE 2015
  • Program eTwinning
  • Program Wiarygodna Szkoła Podstawowa
  • Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury
  • Podziękowanie dla Szkoły od Pani Minister Edukacji Narodowej