29 sierpnia 2015 r. w Samorządowym Przedszkolu im. Kornela Makuszyńskiego w Wyszynie odbyło się spotkanie adaptacyjno-integracyjne dla wszystkich dzieci przyjętych do przedszkola na rok szkolny 2015/2016 oraz ich rodziców.

1 września 2015 r. próg naszego przedszkola przekroczy łącznie 100 przedszkolaków.

Sobotnie spotkanie było doskonałą propozycją dla dzieci, które po wakacjach są już gotowe do podjęcia nowych wyzwań. To wspaniała okazja do poznania sali, zabawek, nowych przyjaciół oraz ogrodu przedszkolnego.

Dzieci brały udział w wielu ciekawych integracyjnych i tanecznych zabawach, mających na celu pokazanie im ile radości daje wspólna zabawa z rówieśnikami i panią nauczycielką.

Rodzice poza obserwacją własnych pociech aktywnie włączyli się do wspólnej zabawy.

Dyrektor p. Katarzyna Warczachowska zapoznała rodziców z organizacją pracy przedszkola na nowy rok szkolny, obowiązującymi w przedszkolu regulaminami i uregulowaniami prawnymi.

Mamy nadzieję, że dzięki uczestnictwu w zajęciach zarówno dzieci, jak i ich rodzice nabrali przekonania, że czas spędzany w naszym przedszkolu będzie bezpieczny, miły i radosny.