Rudolph Giuliani

Dzień Babci i Dziadka to szczególne dni w roku. W tym czasie Wnuczęta pragną wyrazić Dziadkom swoją wdzięczność za ich dobroć, miłość, opiekę i poświęcenie.

Z tej okazji dzieci z Samorządowego Przedszkola im. Kornela Makuszyńskiego w Wyszynie w dniu 20 stycznia 2017 r. zaprezentowały program słowno – muzyczny przygotowany specjalnie na tę okazję. Zaproszeni Goście już na wejściu do remizy zostali uhonorowani pamiątkowymi medalami.

Licznie zgromadzonych gości serdecznie powitała Pani Dyrektor Katarzyna Warczachowska zapraszając na występ dzieci. Były wiersze, piosenki i tańce oraz inscenizacja „Rzepki”. Do tańca akompaniował dzieciom p. Jan Siedlecki - dziadek jednego z naszych przedszkolaków.

Dziadkowie z dumą patrzyli na swoje Wnuczęta, które włożyły wiele serca i wysiłku w to przedstawienie. Na ich twarzach widać było ogromną radość i wzruszenie. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno Wnuków jak i Dziadków!

Bo przecież Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości.

Opracowała: p. Justyna Wojciechowska