KADRA PEDAGOGICZNA

SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W WYSZYNIE

ROK SZKOLNY 2017/2018

I etap edukacyjny
Edukacja wczesnoszkolna

p. Joanna Sikorska - wychowawca klasy I

p. Kamila Górzyńska - wychowawca klasy II

p. Zofia Niedbała - wychowawca klasy III

II etap edukacyjny

Wychowawcy klas IV - VII:
Klasa IV a – p. Monika Skrzynecka
Klasa IVb – p. Agnieszka Piotrowska
Klasa V – p. Justyna Piotrowska
Klasa VI – p. Joanna Chomka-Radzymińska
Klasa VII – p. Agnieszka Byttner

L. p.

Nazwisko i imię nauczyciela

Nauczany przedmiot/prowadzone zajęcia

1.

Andrzejczak Grażyna

Język polski kl. IVa, V, VII
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
Koło języka polskiego
Koło recytatorsko-teatralne

2.

Bętlewska Sławomira Roksanna

Plastyka kl IV-VII
Technika kl. IV a i IVb
Zajęcia techniczne kl V-VI

3.

Bornińska Beata

Pedagog szkoły
Warsztaty grupowe dotyczące profilaktyki

4.

Byttner Agnieszka

Język angielski kl. I-II, III (gr. I), IVb,V-VII
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
Rewalidacja
Koło zainteresowań dla kl II-III

5.

Daniszewska Ewa

Fizyka klasa VII

6.

Kowalski Michał

Wychowanie fizyczne kl. IVb-VII
Szkolny Klub Sportowy kl V-VII
Tenis stołowy

7.

Jaroszewska Paulina

Psycholog
Warsztaty grupowe „Trening Umiejętności Społecznych"

8.

Kardasz Łukasz

Język angielski w kl. III (gr. II)
Język angielski w kl. IVa
Koło „Rozmawiamy w języku angielskim”

9.

Kołodziejska Edyta

Religia
Koło misyjne

10.

Joanna Chomka - Radzymińska

Język niemiecki kl. I - VII
Klub Europejski
Koło j. niemieckiego

11.

Kranc Grzegorz

Geografia kl VII
Koło geograficzne

12.

Kruk Anna

Chemia w kl. VII
Biologia w kl. VII
Koło biologiczno-chemiczne

13.

Matczak Magdalena

Logopeda
Warsztaty grupowe logopedyczne ukierunkowane na rozwój mowy i umiejętności komunikowania się

14.

Miszewski Jarosław

Muzyka w kl. IV-VII
Gra na instrumencie
Zespół wokalny
Zaj. umuzykalniające kl I-III

15.

Modrzejewski Krzysztof

Wychowanie fizyczne kl. IVa
Gimnastyka korekcyjna
SKS – kl. III-IV
Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami piłki ręcznej w klasie I

16.

Nowak Janusz

Etyka
WDŻ kl IV-VII
Świetlica popołudniowa
Klub wolontariatu

17.

Niedbała Zofia

Edukacja wczesnoszkolna kl. III
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
Koło polonistyczno-matematyczne w kl III

18.

Piotrowska Agnieszka

Biblioteka
Historia kl. IV-VII
Koło historyczno-regionalne
Bajkoterapia kl. I-III

19.

Piotrowska Justyna

Matematyka kl. V, VI, VII
Zajęcia komputerowe kl V-VI
Informatyka kl. IVa i IVb, VII
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
Koło matematyczne
Innowacja pedagogiczna „W fascynującym świecie programowania"
Klub miłośników liczby Π

20.

Skrzynecka Monika

Przyroda kl. IV-VI
Matematyka kl. IVa i IVb
Zaj dydaktyczno-wyrównawcze
Koło matematyczne
Klub Ekologa

21.

Sikorska Joanna

Edukacja wczesnoszkolna kl. I
Zaj. dyd-wyrównawcze
Koło „Pięknie czytam, piszę i liczę”
Koło „Mały Artysta” kl I-III
Szachy

22.

Żółtowska Bogumiła Teresa

Język polski kl. IVb i VI
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
Koło redakcyjno-dziennikarskie „Szkolniak”
Świetlica poranna

  • PILOTAŻOWE WDROŻENIE PROGRAMOWANIA
  • Lepsza Szkoła
  • Myślę – Rozumiem – Wiem
  • Certyfikat Społecznie Zaangażowanej Placówki
  • Rok Szkoły w Ruchu
  • Owoce w szkole
  • Mleko z klasą
  • BezpieczneWakacje.pl
  • Ratujemy i Uczymy Ratować
  • Klub Bezpiecznego Puchatka
  • Dzień Bezpiecznego Internetu
  • Mazowiecki Kurator Oświaty
  • Lepszy start w edukacyjną przyszłość
  • Mamo! Tato! Wolę Wodę!
  • Akademia Aquafresh
  • Kubusiowi Przyjaciele Natury
  • Projekt Centres PSK
  • Trzymaj formę
  • Zachowaj trzeźwy umysł
  • Odpowiedzialny Kierowca
  • Akademia Profesjonalnego Nauczyciela
  • OPOWIEŚĆ O ŻYDACH POLSKICH
  • AKTYWNA EDUKACJA
  • CERTYFIKAT Instytucji Otwartej na Innowacje
  • CERTYFIKAT BEZPIECZNE PRZEDSZKOLE 2015
  • Program eTwinning
  • Program Wiarygodna Szkoła Podstawowa