Drukuj

W ramach Projektu Edukacyjnego „CZYTAM Z KLASĄ”, 6 lutego 2026 r. w kl. II odbył się Konkurs Pięknego Czytania, w którym wzięli udział wszyscy uczniowie. Celem konkursu była oczywiście promocja i rozwijanie czytelnictwa wśród uczniów, doskonalenie umiejętności czytania oraz zainteresowanie książkami. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności na forum klasy, a także oceniali płynność, poprawność i intonację czytanego przez rówieśników wiersza.

 

Laureatami konkursu klasowego zostali:

Iga Tyl - I miejsce,

Szymon Zych - II miejsce,

Nadia Zalewska - III miejsce.

 
Gratulacje !!!

Opracowała: p. J. Sikorska