
22 maja 2026 r. uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wyszynie wzięli udział w Wiosennych Biegach Przełajowych o Puchar Wójta Gminy Stara Biała. Naszą szkołę reprezentowało 15 uczniów, którzy z dużym zaangażowaniem i sportowym duchem rywalizowali z uczestnikami z innych szkół.
Zawody przebiegły w miłej i przyjaznej atmosferze. Po zakończonych biegach każdy uczestnik otrzymał poczęstunek. Na zakończenie wydarzenia odbyło się uroczyste wręczenie nagród i pucharów, którego dokonał Pan Sławomir Wawrzyński Wójt Gminy Stara Biała.
Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły dwukrotnie stanęli na podium. Pierwsze miejsce zajęła Olga Przewrocka, natomiast drugie miejsce wywalczył Aleksander Chaliński. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, a szczególnie naszym medalistom, życząc kolejnych sukcesów sportowych.
Opracował: M. Kowalski































