Apel porządkowyDnia 13 września uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w pierwszym, w bieżącym roku szkolnym apelu porządkowym. Uczniom z klas II – VIII przypomniano – a pierwszoklasistów zapoznano – z zasadami bezpiecznego zachowania w salach lekcyjnych, bezpiecznego poruszania się na korytarzach szkolnych, odpowiedniego korzystania z szatni, stołówki czy toalet szkolnych.

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW 2019/2020Szkolny Zestaw Podręczników w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Wyszynie w roku szkolnym 2022/2023.

Egzamin Ósmoklasisty 2022W dniach 24 - 26 maja 2022 r. uczniowie klas ósmych naszej szkoły przystąpili do pierwszego, ważnego egzaminu w życiu. Wyniki tegorocznych egzaminów ósmoklasisty udostępniono w piątek, 1 lipca.

„Pożegnania nadszedł czas…”24 czerwca – koniec roku szkolnego, początek wakacji, czas podsumowań i refleksji. W naszej szkole najwcześniej wakacje rozpoczęły klasy I i II. Już o godzinie 8.10 spotkały się z wychowawcami i odebrały świadectwa. Potem przyszedł czas na klasę III żegnającą się z wychowawczynią Panią Zofią Niedbała.

STYPENDYŚCI 2021/2022

„40 lat minęło…”W dniu 22 czerwca odbyła się w naszej szkole niezwykła uroczystość-jubileusz 40-lecia pracy i przejście na emeryturę dwóch wspaniałych nauczycielek Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Wyszynie p. Bogumiły Żółtowskiej - nauczyciela języka polskiego i p. Zofii Niedbała-nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej.

• Projekt edokluturalne przedszkole