I miejsce w Rajdzie „BRWILEŃSKA OSTOJA”

Najłatwiejsze ciasto w świecie

Nic, a nic się go nie gniecie

Ty potrafisz takie upiec,

Nawet gdy nie jesteś zuchem”

I miejsce w Rajdzie „BRWILEŃSKA OSTOJA”

„Uczmy miłości do przyrody,

Uczmy spostrzegać jej piękno,

cieszyć się nim i podziwiać je

i przestrzegajmy dzieci,

by tego piękna nie zniszczyły”

Hanna Zdzitowiecka

Zoo”W piątek dnia 23 września 2021 r. dzieci z grupy „ Kraina Myszki Miki” wyruszyły autokarem na wycieczkę do Ogrodu Zoologicznego w Płocku. Zwiedzając ZOO dzieci poznały wiele gatunków zwierząt pochodzących z różnych stref klimatycznych świata.

Spotkanie z policjantem”W dniu 13 października obchodzony jest w Polsce Światowy Dzień Ratownictwa Medycznego. Z tej okazji mogliśmy gościć ratownika medycznego – tatę jednego z naszych przedszkolaków.

Spotkanie z policjantem”Nasze przedszkole z chęcią odwiedzają niezwykli goście. 08.10.2021 przedszkolaki miały okazję spotkać się z osobami pełniącymi ważne funkcje społeczne. Każdą grupę odwiedził st. sierż. Marcin Wrzochol wraz z asp. Magdaleną Tomasińską. Głównym celem spotkania było kształtowanie prawidłowych zachowań oraz postaw wśród dzieci.

warsztaty Kuchnia molekularna15 września 2021r. w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty kulinarno-chemiczne „Kuchnia Molekularna” podczas których dzieci wykonały doświadczenie z butelką i balonem, wspólnie wytworzyły mgłę oraz mogły pobawić się suchą pianą.

Zakończenie Roku Szkolnego 2020/2021

W dniu 17.09.2021 r. przedszkolaki wzięły udział w 28 Ogólnopolskiej Akcji Sprzątanie Świata.  W każdej grupie przedszkolnej odbyły się pogadanki na temat segregowania odpadów, wyjaśnienie pojęcia recykling, segregacja, zostały przypomniane kolory pojemników i ich przeznaczenie.

Zakończenie Roku Szkolnego 2020/2021

W dniach 30 – 31 sierpnia 2021 r. w naszym przedszkolu odbyły się „Dni otwarte” dla przedszkolaków. Na dzieci w przedszkolu czekały panie i kolorowo przyozdobione sale przedszkolne wyposażone w nowe zabawki.

Pomoc dla Walecznej Zosi

Szanowni Państwo Rodzice!

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wyszynie serdecznie zaprasza Rodziców/Prawnych opiekunów dzieci przyjętych do  Samorządowego Przedszkola im. Kornela Makuszyńskiego w Wyszynie  na rok szkolny 2021/2022 na zebranie organizacyjno-informacyjne w dniu 26 sierpnia 2021 r. o godz. 17.00