Udział w projekcie pn. „Wzrost jakości edukacji w szkołach podstawowych w Gminie Stara Biała”

Informujemy, że Gmina Stara Biała otrzymała dofinansowanie unijne na doposażenie 4 szkół podstawowych z terenu Gminy - SP w Maszewie Dużym, SP w Starych Proboszczewicach, SP w Starej Białej oraz SP w Wyszynie. Projekt pn. „Wzrost jakości edukacji w szkołach podstawowych w Gminie Stara Biała” będzie realizowany w okresie od 01.09.2018 r. do 30.06.2019 r.

We wszystkich szkołach zaplanowano organizację zajęć rozwijających kompetencje kluczowe, niezbędne na rynku pracy, zajęcia rozwijające umiejętności językowe, warsztaty z native speakerem, warsztaty przyrodnicze, oraz matematyczne kółka zainteresowań.

W ramach dodatkowego wsparcia przewidziano również indywidualne zajęcia z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych oraz zajęcia dodatkowe, przygotowujące uczniów do egzaminu ośmioklasisty. Wszystkie szkoły zostaną doposażone w pomoce dydaktyczne do prowadzenia zajęć dodatkowych, min. doposażone zostaną pracownie przyrodnicze, językowe, matematyczne oraz komputerowe.

Wartość projektu: 500 562,50 zł

Dofinansowanie: 469 762,50 zł

Projekt jest dofinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 Oś priorytetowa X "Edukacja dla rozwoju regionu”, Działania 10.1 „Kształcenie i rozwój dzieci i młodzieży”, Poddziałania 10.1.1 „Edukacja ogólna (w tym w szkołach zawodowych)” oraz ze środków Budżetu Państwa.

Dokumenty do pobrania:

1. Regulamin projektu
  2. Oświadczenie uczestnika projektu
  3. Formularz zgłoszenia dziecka na zajęcia pozalekcyjne odbywające się w ramach projektu oraz Oświadczenie rodzica/opiekuna prawnego
  4. Oświadczenie dotyczące wykorzystania wizerunku