
Uczniowie klasy V wzięli udział w spotkaniu mającym na celu integrację klasy. Głównym zadaniem był turniej gry słownej, w której uczniowie rywalizowali ze sobą w trzech grupach. Każdy zespół brał udział w grze, która wymagała sprytu, dobrej komunikacji oraz pomysłowości. Gra dostarczyła uczniom pozytywnych emocji oraz satysfakcji z osiągniętych wyników. Na zakończenie podsumowano turniej i wręczono drobne upominki. Pomysłodawcą gry jest p. Agnieszka Orankiewicz.
Opracowała: A. Orankiewicz