Drukuj

Zespół Szkolno – Przedszkolny w Sikorzu już po raz kolejny zaprosił naszą placówkę do udziału w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Dziecięcej. Była to XXVI edycja tego wydarzenia, która odbyła się 28 maja 2026 r.

 

Naszą placówkę reprezentowały dwie 6 - latki z przedszkola oraz 4 uczennice z klas I - III, które śpiewały "Piosenki dla naszej planety", bo takie hasło towarzyszyło tegorocznej edycji konkursu. Dziewczynki wykazały się niezwykłą odwagą występując przed tak dużą publicznością, ale przede wszystkim miały okazję pochwalić się swoimi wokalnymi umiejętnościami.

 

Z radością ogłaszamy, że uczennica klasy II -  Iga Tyl zachwyciła jury i zdobyła III miejsce. Gratulacje !!!

Opracowała: J. Sikorska