Herb PolskiLogo szkoły

Rok szkolny 2017/2018

STYPENDYŚCI 2017/2018Uczniowie klas IV – VII, którzy osiągnęli w klasyfikacji rocznej średnią ocen powyżej 4,75 i co najmniej bardzo dobre zachowanie otrzymali z rąk Wójta Gminy Stara Biała Pana Sławomira Wawrzyńskiego stypendium naukowe.

Spotkanie adaptacyjne w naszym przedszkoluUROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2017/2018.

Uroczystość z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę z udziałem Wojewody Mazowieckiego i Mazowieckiego Kuratora Oświaty „Mazowieckie - historia Niepodległości” to program Wojewody Mazowieckiego p. Zdzisława Sipiery w ramach, którego pięć szkół z województwa mazowieckiego zaprezentowało program artystyczny związany ze stuleciem odzyskania przez Polskę niepodległości.

Dzień Rodziny w przedszkoluW dniu 8 czerwca 2018 roku w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci przygotowały przepiękny występ, podczas którego zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne oraz taneczne.

Kangur Matematyczny 2018Dnia 15 marca b. r. uczniowie klas III - VII naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny". Celem Konkursu jest propagowanie kultury matematycznej.

Konkurs ortograficznyW dniu 30 maja 2018 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Starej Białej odbyła się kolejna edycja Gminnego Konkursu Ortograficznego, w którym wzięli czynny udział uczniowie naszej szkoły.

XXIV Międzyszkolna Liga PrzedmiotowaW kwietniu bieżącego roku uczniowie naszej szkoły po raz trzeci wzięli udział w Międzyszkolnej Lidze Przedmiotowej.
Organizatorem konkursu jest Urząd Miasta Płocka Wydział Edukacji i Kultury Oddział Edukacji.

Wycieczka do ToruniaW dniu 29 maja 2018 r. uczniowie klas I –III udali się na wycieczkę do pięknego Torunia.
Przygodę tam rozpoczęliśmy od wizyty w Piernikowej Chatce, gdzie po wysłuchaniu wielu ciekawostek na temat receptury słynnych pierników, wzięliśmy udział w warsztatach piernikowych.

Warszawa szlakiem baśni i legendDnia 29 maja uczniowie klas IV - VII wybrali się na wycieczkę do Warszawy. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od wyjątkowej wizyty w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, gdzie czekała na nas pani przewodnik. Lekcja muzealna dotyczyła wybranych części ekspozycji stałej w pałacu.

Wiosenny Bieg o Puchar Wójta Gminy Stara BiałaJuż po raz kolejny nasza szkoła brała udział w Wiosennym Biegu o Puchar Wójta Gminy Stara Biała. Biegi odbyły się 22.05.2018 r. w Leśniczówce w Brwilnie. Szkołę reprezentowało 14 uczniów.

 • PILOTAŻOWE WDROŻENIE PROGRAMOWANIA
 • Lepsza Szkoła
 • Program Rządowy Aktywna Tablica
 • Myślę – Rozumiem – Wiem
 • Certyfikat Społecznie Zaangażowanej Placówki
 • Rok Szkoły w Ruchu
 • Owoce w szkole
 • Mleko z klasą
 • BezpieczneWakacje.pl
 • Ratujemy i Uczymy Ratować
 • Klub Bezpiecznego Puchatka
 • Dzień Bezpiecznego Internetu
 • Mazowiecki Kurator Oświaty
 • Lepszy start w edukacyjną przyszłość
 • Mamo! Tato! Wolę Wodę!
 • Akademia Aquafresh
 • Kubusiowi Przyjaciele Natury
 • Projekt Centres PSK
 • Trzymaj formę
 • Zachowaj trzeźwy umysł
 • Odpowiedzialny Kierowca
 • Akademia Profesjonalnego Nauczyciela
 • OPOWIEŚĆ O ŻYDACH POLSKICH
 • AKTYWNA EDUKACJA
 • CERTYFIKAT Instytucji Otwartej na Innowacje
 • CERTYFIKAT BEZPIECZNE PRZEDSZKOLE 2015
 • Program eTwinning
 • Program Wiarygodna Szkoła Podstawowa
 • Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury
 • Podziękowanie dla Szkoły od Pani Minister Edukacji Narodowej