Warsztaty archeologiczne w naszym przedszkoluW dniach 19 i 20 lutego 2019 roku gościliśmy w naszym przedszkolu Panią Agnieszkę Łukowską oraz Pana Pawła Dziechciarza – archeologów, którzy przeprowadzili dla nas archeologiczne warsztaty.

Spotkanie z psem ratownikiem24 stycznia 2019 r. mieliśmy okazję poznać wyjątkowych gości. Naszą placówkę odwiedzili Ratownicy WOPR z psem ratownikiem. Podczas spotkania przedszkolaki dowiedziały się jak bezpiecznie należy zachowywać się na lodzie i w wodzie czyli jakie są warunki wejścia na lód, jak postępować i przygotować się do wejścia na lód, jakie jest wyposażenie osoby wchodzącej na lód oraz jak należy zachować się w przypadku niebezpiecznego zdarzenia na lodzie.

WIELKI BAL W NASZYM PRZEDSZKOLUKarnawał to wspaniały okres zimowych balów, zabaw, a także nieodłączny element dzieciństwa. Jest on atrakcyjną i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki, dostarcza im wielu przeżyć, radości i zadowolenia.

„Teatrzyk w naszym przedszkolu”Dnia 24 stycznia 2019 roku gościliśmy w naszym przedszkolu Teatrzyk Vaska ze spektaklem „Trzy życzenia Złotej Rybki”. Podczas występu dzieci przeniosły się na kuter rybacki i pomogły rybakom spełnić życzenia, które wypowiedziała Złota Rybka.

Dzień Babci i DziadkaW dniu 18.01.2019 r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka.
W życiu każdego dziecka babcia i dziadek to bardzo ważne osoby, dlatego w tym dniu dzieci czteroletnie z grupy „Jabłuszka” i grupy „Malinki’ przygotowały wspólnie ze swoimi paniami i zaprezentowały występ artystyczny.

Jasełka BożonarodzenioweDnia 18.12.2018 r. w naszym przedszkolu odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe. Zostały przygotowane przez dzieci 5 - letnie z grup "Wisienki" i "Śliweczki" pod opieką swoich wychowawców. Oprawę muzyczną przygotował nauczyciel muzyki - p. Cezary Szymczak.

Warsztaty Bożonarodzeniowe z rodzicamiMagiczny czas świąt Bożego Narodzenia zagościł na dobre w Naszym Przedszkolu.
Dnia 14 grudnia 2018 roku w miłej, świątecznej atmosferze rodzice naszych przedszkolaków odkrywali swoje talenty plastyczne i wraz z dziećmi zamienili się w prawdziwych artystów.

Święty Mikołaj w naszym PrzedszkoluGrudzień jest wyjątkowym miesiącem - dzieci go uwielbiają, wówczas odwiedza ich Święty Mikołaj, oczywiście z workiem pełnym prezentów. Pierwsza wizyta Świętego Mikołaja odbywa się w Mikołajki czyli 6 grudnia.

UDZIAŁ W  MIĘDZYPRZEDSZKOLNYM KONKURSIE RECYTATORSKIM W BRUDZENIU DUŻYM29.11.2018 r. w Samorządowym Przedszkolu w Brudzeniu Dużym odbył się V Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski pt. „Zwierzęta w poezji dziecięcej”.

Światowy Dzień Pluszowego Misia w Samorządowym Przedszkolu im. Kornela Makuszyńskiego w WyszynieDnia 26 listopada 2018 r. obchodziliśmy w naszym przedszkolu zgodnie z tradycją Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia dzieci przyniosły do przedszkola misie i nie tylko bo również inne ulubione pluszaki.