podsumowanie_polrocza

Szanowni Rodzice,

Chcielibyśmy zaprosić wszystkich uczniów naszej szkoły do skorzystania z nowej propozycji zajęć, które przygotowaliśmy specjalnie dla nich w świetlicy szkolnej. Na naszych zajęciach chcemy zapewnić dzieciom nie tylko dostęp do gier planszowych, które posiadamy w naszym zasobie, ale również możliwość korzystania z ich ulubionych gier planszowych, które mogą przynieść ze sobą z domu.

To doskonała okazja, aby połączyć naukę z zabawą i umożliwić naszym uczniom spędzenie czasu w miłym i kreatywnym towarzystwie.

Gry planszowe są znakomitym sposobem na rozwijanie umiejętności społecznych, logicznego myślenia i kreatywności. W trakcie gry dzieci uczą się podejmowania decyzji, rozwiązywania problemów i pracy w zespole. Dodatkowo, to doskonały sposób na spędzenie czasu w rodzinie i z przyjaciółmi, co jest szczególnie ważne w dzisiejszych czasach, kiedy coraz więcej czasu spędzamy przed ekranami urządzeń elektronicznych.

W związku z tym, chcielibyśmy zaprosić Wasze dzieci do przynoszenia swoich ulubionych gier planszowych na zajęcia w naszej świetlicy. Każdy uczestnik będzie miał okazję przedstawić swoją grę i zaprosić innych uczniów do wspólnej zabawy. Jest to również doskonała okazja, aby podzielić się swoją pasją i zainspirować innych.

Dodatkowo, ogłaszamy konkurs na "Grę Planszową Roku". Uczeń, który przyniesie najciekawszą grę, która zostanie polubiona przez innych uczestników, otrzyma nagrodę. Zachęcamy więc do poszukiwań i wyboru najlepszej gry planszowej.

Cieszymy się, że możemy zapewnić naszym uczniom nową i ciekawą formę zajęć. Liczymy na Państwa wsparcie i zainteresowanie naszą inicjatywą. Jeśli mają Państwo jakieś pytania lub wątpliwości, prosimy o kontakt.

Z poważaniem,

Janusz Nowak - wychowawca świetlicy szkolnej