Herb PolskiLogo szkoły

Choć jeszcze wakacje, za oknem słońce mocno grzeje, nasze przedszkole jest już gotowe na przyjęcie dzieci. Sale są pięknie przyozdobione i kolorowe, dostosowane do potrzeb naszych przedszkolaków, zakupione zostały nowe zabawki i pomoce dydaktyczne. Mamy nadzieję, że umilą dzieciom czas spędzony w przedszkolu. Z niecierpliwością wyczekujemy, kiedy sale przedszkolne znów wypełnia się śmiechem i gwarem dziecięcych rozmów.

Wierzymy, że rok 2019/2020 będzie niezwykle ciekawy w życiu naszych przedszkolaków. Wszystkim dzieciom życzymy wesołej i przyjemnej zabawy, samych pogodnych dni, nowych przyjaźni oraz radości w zdobywaniu wiedzy.

Gorąco zachęcamy do obejrzenia zdjęć w naszej wirtualnej galerii, w której zobaczycie Państwo, jak pięknie wyglądają nasze sale. O wszystkich wydarzeniach będziemy Państwa na bieżąco informować na naszej stronie internetowej.

Opracowała: p. Wioleta Lisicka

 • PILOTAŻOWE WDROŻENIE PROGRAMOWANIA
 • Lepsza Szkoła
 • Program Rządowy Aktywna Tablica
 • Myślę – Rozumiem – Wiem
 • Certyfikat Społecznie Zaangażowanej Placówki
 • Rok Szkoły w Ruchu
 • Owoce w szkole
 • Mleko z klasą
 • BezpieczneWakacje.pl
 • Ratujemy i Uczymy Ratować
 • Klub Bezpiecznego Puchatka
 • Dzień Bezpiecznego Internetu
 • Mazowiecki Kurator Oświaty
 • Lepszy start w edukacyjną przyszłość
 • Mamo! Tato! Wolę Wodę!
 • Akademia Aquafresh
 • Kubusiowi Przyjaciele Natury
 • Projekt Centres PSK
 • Trzymaj formę
 • Zachowaj trzeźwy umysł
 • Odpowiedzialny Kierowca
 • Akademia Profesjonalnego Nauczyciela
 • OPOWIEŚĆ O ŻYDACH POLSKICH
 • AKTYWNA EDUKACJA
 • CERTYFIKAT Instytucji Otwartej na Innowacje
 • CERTYFIKAT BEZPIECZNE PRZEDSZKOLE 2015
 • Program eTwinning
 • Program Wiarygodna Szkoła Podstawowa
 • Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury
 • Podziękowanie dla Szkoły od Pani Minister Edukacji Narodowej