Tłusty Czwartek to jeden z najsłodszych dni w roku, obchodzony w ostatni czwartek przed Wielkim Postem. Zgodnie z tradycją tego dnia zajadamy się pączkami i faworkami, wierząc, że przyniesie to pomyślność na cały rok. To piękny zwyczaj, który łączy pokolenia i wprowadza do szkolnej codzienności odrobinę radości.
W tym wyjątkowym dniu Rada Rodziców ufundowała pączka dla każdego ucznia i nauczyciela, sprawiając wszystkim ogromną niespodziankę i wywołując wiele uśmiechów.
Słodki poczęstunek wręczała przedstawicielka Rady Rodziców – pani Agata Lisicka – wspólnie z członkami Samorządu Uczniowskiego, którzy z zaangażowaniem włączyli się w organizację wydarzenia.
Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za ten miły gest, zaangażowanie oraz troskę o budowanie ciepłej i przyjaznej atmosfery w naszej szkole. Dzięki takim inicjatywom szkolna społeczność może nie tylko wspólnie się uczyć, ale także celebrować piękne tradycje.
Opracowała: p. W. Marciniak































