REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA ORAZ KLASY I SZKOŁY PODSTAWOWEJ NA ROK SZKOLNY 2022/2023

Szanowni Państwo,

od 1 marca 2022 r. rozpoczynamy zapisy dzieci w wieku 3-6 lat do Samorządowego Przedszkola im. Kornela Makuszyńskiego w Wyszynie zamieszkałe na terenie Gminy Stara Biała oraz zapisy dzieci do klasy I Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Wyszynie.

Poniżej zamieszczamy dokumenty, z którymi należy się zapoznać oraz druki, które należy pobrać, wypełnić i złożyć osobiście w sekretariacie Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Wyszynie.

Rekrutacja na rok szkolny 2022/2023 do Samorządowego Przedszkola im. Kornela Makuszyńskiego w Wyszynie

Pliki do pobrania:

1. UCHWAŁA NR 258/XXVIII/18 RADY GMINY STARA BIAŁA z dnia 22 marca 2018 r. w sprawie kryteriów branych pod uwagę na drugim etapie postępowania rekrutacyjnego oraz dokumentów niezbędnych do potwierdzenia tych kryteriów, a także liczby punktów za poszczególne kryteria, przy rekrutacji do przedszkoli prowadzonych przez Gminę Stara Biała.
    2. ZARZĄDZENIE NR 10.2022 WÓJTA GMINY STARA BIAŁA z dnia 26 stycznia 2022 r. w sprawie terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego do publicznych przedszkoli prowadzonych przez Gminę Stara Biała na rok szkolny 2022/2023.
    3. WNIOSEK DO DYREKTORA ZESPOŁU SZKOLNO-PRZEDSZKOLNEGO W WYSZYNIE O PRZYJĘCIE DZIECKA DO SAMORZĄDOWEGO PRZEDSZKOLA IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W WYSZYNIE NA ROK SZKOLNY 2022/2023.
    4. Zaświadczenia rodziców o zatrudnieniu.
    5. Oświadczenie rodzica samotnie wychowującego dziecko.
    6. Oświadczenie rodziny wielodzietnej.
    7. Potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do w roku szkolnym 2022/2023.

Rekrutacja na rok szkolny 2022/2023 do klasy I Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Wyszynie

Pliki do pobrania:

1. ZARZĄDZENIE NR 9.2022 WÓJTA GMINY STARA BIAŁA z dnia 26 stycznia 2022 r. w sprawie terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego do klas I publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Stara Biała na rok szkolny 2022/2023.
    2. Karta zgłoszenia dziecka do klasy pierwszej zamieszkałego w obwodzie Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Wyszynie na rok szkolny 2022/2023.
    3. Wniosek o przyjęcie dziecka do klasy pierwszej zamieszkałego poza obwodem Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Wyszynie na rok szkolny 2022/2023.
    4. Oświadczenie woli uczęszczania dziecka do Szkoły Podstawowej im. Kornela Maluszyńskiego w Wyszynie.
  • Projekt edokluturalne przedszkole