
12 lutego 2026 roku w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy, który wypełnił placówkę radością, muzyką i kolorowymi strojami dzieci. Uroczystość rozpoczęła się przedstawieniem ,,O Rybaku i Złotej Rybce" w wykonaniu teatrzyku VAŚKA. Następnie animatorzy poprowadzili wspólną zabawę karnawałową.
Organizatorem balu była Pani Dyrektor, natomiast dzięki zaangażowaniu Rady Rodziców dzieci mogły również cieszyć się pysznymi sokami owocowymi.
Bal dostarczył wszystkim uczestnikom wielu niezapomnianych wrażeń i radosnych chwil.
Opracowała: p. E. Skowron































