
Gotowanie w przedszkolu? Dla naszych przedszkolaków nie ma rzeczy niemożliwych!
17 marca 2026 r. dzieci z grupy Sówki przygotowywały najpyszniejszy deser, czyli GOFRY. Podczas zajęć z wychowawcą i pielęgniarką dowiedziały się wielu ciekawostek na temat gofrów. Poznały zasady bezpiecznego korzystania ze sprzętu kuchennego, a także utrwaliły zasady higieny podczas posiłków. Zapoznały się z Piramidą Żywienia. Pani pielęgniarka przeprowadziła pogadankę na temat: Zdrowe Odżywianie oraz opowiedziała, że deser też może być zdrowy, jeżeli użyjemy zdrowych składników.
Mali kucharze z grupy Sówki zapoznali się z przepisem na pyszne gofry. Dzieci pod kierunkiem nauczyciela i pielęgniarki z wielkim zapałem odmierzały składniki i wsypywały je do miski, aby je wymieszać. Kiedy wszystko było gotowe, przystąpiły do pieczenia. Gofry wyszły znakomite!!! Było słodko, smacznie i zdrowo, a głównym dodatkiem do gofrów był mus owocowy. Wspólne przygotowanie gofrów było super zabawą.
Opracowała: p. E. Majewska































