
27.04.2026 r. pierwszoklasiści wzięli udział w wyjątkowym musicalu pt. „Gaja i Król Plastik” w Teatrze Muzycznym Voice w Płocku. Przedstawienie poruszało ważne tematy związane z ochroną środowiska. Uczniowie z dużym zainteresowaniem śledzili losy bohaterów oraz ich walkę z zanieczyszczeniem świata plastikiem. Barwna scenografia, muzyka i gra aktorów sprawiły, że spektakl był nie tylko pouczający, ale również bardzo atrakcyjny. Udział w musicalu był dla dzieci cenną lekcją ekologii.
Opracowała: J. Wojciechowska































