
Przez cały rok szkolny uczniowie klasy Ib rozwijali swoje umiejętności matematyczne wykorzystując do tego wielościenne kostki do gry i domino. W ramach edukacji matematycznej dzieci uczestniczyły w różnorodnych aktywnościach i grach opartych na kostkomatyce.
Rzuty kostkami i kości domina były doskonałą okazją do ćwiczenia liczenia, dodawania i odejmowania, porównywania liczb, określania liczb parzystych i nieparzystych, a także rozwijania logicznego myślenia i umiejętności rozwiązywania problemów.
Nauka poprzez zabawę sprawiała uczniom wiele radości, jednocześnie motywując ich do aktywnego udziału w zajęciach.
Opracowała: J. Wojciechowska































