Rok szkolny 2020/2021

Zakończenie Roku Szkolnego 2020/2021Dnia 25 czerwca b. r. w naszej szkole odbyło się Zakończenie Roku Szkolnego 2020/2021. Zachowując reżim sanitarny, uczniowie klas I - II i IV - VII odebrali świadectwa z rąk wychowawców klas w wyznaczonych salach lekcyjnych i o ściśle określonej godzinie.

STYPENDYŚCI 2020/2021Uczniowie klas IV – VIII, którzy osiągnęli w klasyfikacji rocznej średnią ocen powyżej 4,75 i co najmniej bardzo dobre zachowanie otrzymali z rąk Wójta Gminy Stara Biała Pana Sławomira Wawrzyńskiego stypendium naukowe.

Bal przedszkole

Dnia 14 i 15 czerwca w naszym przedszkolu odbyły się dni sportu. Głównym celem było zachęcenie dzieci do aktywności ruchowej na świeżym powietrzu ale też integrowanie się grup przedszkolnych, kształtowanie zachowań prozdrowotnych, nabywanie wiary we własne siły i możliwości oraz wzbogacanie przeżyć poprzez szlachetne współzawodnictwo.

Bal przedszkole

8 czerwca 2021 r.  rozstrzygnięto konkurs plastyczny „Oto moja rodzina”. Celem konkursu było:

- wzmacnianie więzi rodzinnych,

- kształtowanie zdolności plastycznych,

- rozwijanie wyobraźni,

- rozwijanie kreatywności.

Gdy pogoda nas rozpieszcza, chętnie z niej korzystamy. Otuleni wyczekiwanymi promieniami słońca i muśnięci delikatnym, ciepłym wiatrem aktywnie spędzamy czas.

Bal przedszkole

02 czerwca 2021 r. odbył się przedszkolny konkurs „Mam Talent”. W tym dniu dzieci miały okazję zaprezentować swoje pasje i zainteresowania.

Bal przedszkole

Międzynarodowy Dzień Dziecka ma swoje początki w 1925 roku. Wtedy to w Genewie odbyła się Światowa Konferencja na Rzecz Dobra Dzieci. W Polsce natomiast Dzień Dziecka obchodzony był jeszcze przed II wojną światową. Pierwszy raz świętowano go bowiem już w 1929 roku.

ŚWIĘTO SZKOŁY W DNIU DZIECKADla naszych uczniów z klas I-VIII, poniedziałek 31 maja, na zawsze pozostanie w pamięci, jako dzień słoneczny oraz pełen niespodzianek. W tym dniu wszyscy uczniowie powrócili do nauki stacjonarnej. Również w tym dniu w szkole obchodzono Dzień Dziecka.

Bal przedszkole

Informujemy, że w dniu 24 maja 2021 r. w naszym przedszkolu zostały wręczone dzieciom dyplomy i nagrody za udział w konkursie plastycznym "Wiem, co jem".

Wycieczka kl. IHurra
Udało się!!! Pierwszy raz w tym roku szkolnym udało się wyjechać się na wycieczkę i to jaką? 11 maja klasa I wybrała się do Gospodarstwa Ekologicznego w miejscowości Grzybów, które prowadzi warsztaty kulturalno - edukacyjne.