Herb PolskiLogo szkoły

W dniu 29 lutego 2024 roku, w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wyszynie odbyły się I Gminne Zawody Siatkarskie, których organizatorem byli gospodarze dzisiejszego sportowego wydarzenia, czyli nasza szkoła w Wyszynie. Mecze rozgrywano w nowej hali sortowej. W zawodach udział wzieli uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Wyszynie i Szkoły Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym. Rywalizacja toczyła się w trzech kategoriach: dziewczęta młodsze, starsi chłopcy oraz dziewczęta starsze. Każdy mecz rozgrywany był do dwóch wygranych setów. W kategorii dziewcząt młodszych i chłopców starszych zwyciężyła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Maszewie Dużym, a w kategorii dziewcząt starszych wygrały uczennice ze Szkoły w Wyszynie. Drużyny zwycięskie awansowały do Zawodów Rejonowych, które odbędą się w Bielsku.

Puchary i dyplomy wręczył Wójt Gminy Stara Biała Pan Sławomir Wawrzyński oraz Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wyszynie Pani Katarzyna Warczachowska. Sędziami i zarazem trenerami byli nauczyciele wychowania fizycznego z naszej szkoły Pan Kowalski Michał i Pan Zalewski Michał.

Rozgrywki pochłonęły uczestników wydarzenia całkowicie, ponieważ po zakończeniu zawodów, uczniowie obu szkół wymieszali się ze sobą tworząc nowe drużyny i rozgrywali mecz towarzyski, co sprzyja integracji, wspólnej zabawie oraz doskonaleniu własnych umiejętności.

 

Gratulujemy zwycięskiej drużynie oraz życzymy dalszych sukcesów. 


 

 • PILOTAŻOWE WDROŻENIE PROGRAMOWANIA
 • Lepsza Szkoła
 • Program Rządowy Aktywna Tablica
 • Myślę – Rozumiem – Wiem
 • Certyfikat Społecznie Zaangażowanej Placówki
 • Rok Szkoły w Ruchu
 • Owoce w szkole
 • Mleko z klasą
 • BezpieczneWakacje.pl
 • Ratujemy i Uczymy Ratować
 • Klub Bezpiecznego Puchatka
 • Dzień Bezpiecznego Internetu
 • Mazowiecki Kurator Oświaty
 • Lepszy start w edukacyjną przyszłość
 • Mamo! Tato! Wolę Wodę!
 • Akademia Aquafresh
 • Kubusiowi Przyjaciele Natury
 • Projekt Centres PSK
 • Trzymaj formę
 • Zachowaj trzeźwy umysł
 • Odpowiedzialny Kierowca
 • Akademia Profesjonalnego Nauczyciela
 • OPOWIEŚĆ O ŻYDACH POLSKICH
 • AKTYWNA EDUKACJA
 • CERTYFIKAT Instytucji Otwartej na Innowacje
 • CERTYFIKAT BEZPIECZNE PRZEDSZKOLE 2015
 • Program eTwinning
 • Program Wiarygodna Szkoła Podstawowa
 • Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury
 • Podziękowanie dla Szkoły od Pani Minister Edukacji Narodowej
 • Ogólnopolski program
 • Projekt edokluturalne przedszkole