Herb PolskiLogo szkoły

Zakończenie Roku Szkolnego 2020/2021

W dniach 30 – 31 sierpnia 2021 r. w naszym przedszkolu odbyły się „Dni otwarte” dla przedszkolaków. Na dzieci w przedszkolu czekały panie i kolorowo przyozdobione sale przedszkolne wyposażone w nowe zabawki.

Podczas tych dni dzieci, które pierwszy raz przekroczyły próg przedszkola mogły oswoić się z nowym miejscem, poznać sale, zapoznać się ze swoimi rówieśnikami, a także pobawić się zabawkami. Natomiast dzieci uczęszczające już do przedszkola miały okazję spotkać się ze swoimi kolegami i koleżankami, aby chętnie i bez obaw wrócić do niego po długiej wakacyjnej przerwie. Podczas spotkania można było zauważyć radość i uśmiech nie znikający z twarzy dzieci wywołany powrotem do naszego przedszkola jak i zainteresowania nowoprzyjętych przedszkolaków. Opiekunowie mieli nie lada wyzwanie aby opuścić nasze przedszkole i wrócić do domu. Spotkanie dzieci i ich opiekunów odbyło się w pełnym reżimie sanitarnym. 

Wszystkim przedszkolakom życzymy, aby ten nowy rok szkolny 2021/2022 przyniósł wiele nowych przyjaźni oraz wspaniałej, beztroskiej zabawy.

 

Opracowały:

p. Ewa Wrońska

p.Magdalena Brzezińska

 • PILOTAŻOWE WDROŻENIE PROGRAMOWANIA
 • Lepsza Szkoła
 • Program Rządowy Aktywna Tablica
 • Myślę – Rozumiem – Wiem
 • Certyfikat Społecznie Zaangażowanej Placówki
 • Rok Szkoły w Ruchu
 • Owoce w szkole
 • Mleko z klasą
 • BezpieczneWakacje.pl
 • Ratujemy i Uczymy Ratować
 • Klub Bezpiecznego Puchatka
 • Dzień Bezpiecznego Internetu
 • Mazowiecki Kurator Oświaty
 • Lepszy start w edukacyjną przyszłość
 • Mamo! Tato! Wolę Wodę!
 • Akademia Aquafresh
 • Kubusiowi Przyjaciele Natury
 • Projekt Centres PSK
 • Trzymaj formę
 • Zachowaj trzeźwy umysł
 • Odpowiedzialny Kierowca
 • Akademia Profesjonalnego Nauczyciela
 • OPOWIEŚĆ O ŻYDACH POLSKICH
 • AKTYWNA EDUKACJA
 • CERTYFIKAT Instytucji Otwartej na Innowacje
 • CERTYFIKAT BEZPIECZNE PRZEDSZKOLE 2015
 • Program eTwinning
 • Program Wiarygodna Szkoła Podstawowa
 • Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury
 • Podziękowanie dla Szkoły od Pani Minister Edukacji Narodowej
 • Ogólnopolski program