
Uczniowie klasy V podsumowali projekt „AKTYWNIAKI”, którego celem było promowanie aktywności fizycznej oraz pokazanie jej pozytywnego wpływu na zdrowie i dobre samopoczucie. Projekt trwał 6 tygodni i był okazją do podejmowania różnorodnych aktywności na świeżym powietrzu. W tym czasie spędziliśmy aktywnie aż 692 godziny i 25 minut oraz pokonaliśmy łącznie 186 km.
Jesteśmy bardzo dumni z osiągniętych rezultatów i zaangażowania wszystkich uczestników. Choć projekt dobiegł końca, wiemy, że aktywność fizyczna pozostanie ważną częścią naszego codziennego życia i będzie nadal towarzyszyć nam każdego dnia.
Opracowała: B. Smolińska

































