Herb PolskiLogo szkoły

Warsztaty „Las w słoiku” były dla uczniów kl. IIIa ciekawą i wartościową lekcją przyrody. Podczas zajęć przypomnieliśmy sobie warstwy lasu oraz poznawaliśmy nazwy roślin występujących w środowisku leśnym. Rozmawialiśmy także o tym, jak dbać o zieleń i dlaczego ochrona przyrody jest tak ważna w codziennym życiu.

 

Każdy uczestnik miał okazję samodzielnie stworzyć własny „las w słoiku”, rozwijając przy tym kreatywność, cierpliwość oraz umiejętność współpracy. Warsztaty były nie tylko świetną zabawą, ale również okazją do nauki poprzez działanie i bezpośredni kontakt z naturą.

Opracowała: K. Górzyńska 

  • PILOTAŻOWE WDROŻENIE PROGRAMOWANIA
  • Lepsza Szkoła
  • Program Rządowy Aktywna Tablica
  • Myślę – Rozumiem – Wiem
  • Certyfikat Społecznie Zaangażowanej Placówki
  • Rok Szkoły w Ruchu
  • Owoce w szkole
  • Mleko z klasą
  • BezpieczneWakacje.pl
  • Ratujemy i Uczymy Ratować
  • Klub Bezpiecznego Puchatka
  • Dzień Bezpiecznego Internetu
  • Mazowiecki Kurator Oświaty
  • Lepszy start w edukacyjną przyszłość
  • Mamo! Tato! Wolę Wodę!
  • Akademia Aquafresh
  • Kubusiowi Przyjaciele Natury
  • Projekt Centres PSK
  • Trzymaj formę
  • Zachowaj trzeźwy umysł
  • Odpowiedzialny Kierowca
  • Akademia Profesjonalnego Nauczyciela
  • OPOWIEŚĆ O ŻYDACH POLSKICH
  • AKTYWNA EDUKACJA
  • CERTYFIKAT Instytucji Otwartej na Innowacje
  • CERTYFIKAT BEZPIECZNE PRZEDSZKOLE 2015
  • Program eTwinning
  • Program Wiarygodna Szkoła Podstawowa
  • Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury
  • Podziękowanie dla Szkoły od Pani Minister Edukacji Narodowej
  • Ogólnopolski program
  • Projekt edokluturalne przedszkole
  • Program profilaktyczny APTECZKA PIERWSZEJ POMOCY EMOCJONALNEJ