Herb PolskiLogo szkoły

Rok szkolny 2015/2016

PÓŁKOLONIE 2016Jak się chodzi do fajnej szkoły, to trudno się z nią rozstać nawet w czasie wakacji.
W pierwszym tygodniu lipca grupa uczniów naszej szkoły wzięła udział w Półkoloniach zorganizowanych we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Starej Białej.

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016 w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Wyszynie.

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016 w Samorządowym Przedszkolu im. Kornela Makuszyńskiego w WyszynieMorze, góry, las i rzeka to już wszystko na nas czeka!

23 czerwca 2016 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016 w Samorządowym Przedszkolu im. Kornela Makuszyńskiego w Wyszynie.

STYPENDYŚCI 2015/2016Uczniowie klas IV – VI, którzy osiągnęli w klasyfikacji rocznej średnią ocen powyżej 4,75 i co najmniej dobre zachowanie otrzymali z rąk Wójta Gminy Stara Biała Pana Sławomira Wawrzyńskiego stypendium naukowe.

Nasze Przedszkole za swoją innowacyjność otrzymało certyfikat PRZEDSZKOLA TALENTÓWSamorządowe Przedszkole w Wyszynie od początku swojej działalności realizuje i tworzy warunki do wszechstronnego rozwoju dzieci z ukierunkowaniem na rozwijanie ich potencjału intelektualnego, emocjonalnego, artystycznego.

Wycieczka krajoznawczo – turystyczna do JURA PARKU W SOLCU KUJAWSKIMW dniu 17 czerwca bieżącego roku uczniowie klasy I oraz klas II wzięli udział w wycieczce do Jura parku w Solcu Kujawskim. Na początku przywitał nas ulewny deszcz, który przeczekaliśmy w autokarze. Następnie przeszliśmy ścieżką dydaktyczną "oko w oko" z dinozaurami i owadami naturalnej wielkości.

FESTYN RODZINNYFESTYN RODZINNY

11 czerwca 2016 r. na terenie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Wyszynie odbył się rodzinny FESTYN. Swoją obecnością zaszczycił nas Wójt Gminy Stara Biała Pan Sławomir Wawrzyński, Pan Roland Bury - Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Starej Białej, Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Wyszynie Pan Stanisław Wiśniewski oraz licznie przybyli rodzice, dziadkowie, mieszkańcy pobliskich miejscowości.

I miejsce dla naszego Przedszkola w OLIMPIADZIE SPORTOWEJ PRZEDSZKOLAKADnia 10 czerwca 2016 roku dzieci z grupy „Ekoludki” i „Jeżyki” z naszego Przedszkola uczestniczyły w Olimpiadzie Sportowej Przedszkolaka, której organizatorem był Zespół Szkół w Maszewie Dużym. W zawodach sportowych brały udział 5 i 6-latki z przedszkoli Gminy Stara Biała.

Finał Miejskich Czwartków LekkoatletycznychW czwartek 9 czerwca przy pięknej pogodzie odbył się na Stadionie Miejskim w Płocku Finał Czwartków Lekkoatletycznych. Wśród startujących oczywiście nie mogło zabraknąć „młodych lekkoatletów z Wyszyny".

Wycieczka do HAPPY PARKU9.06.2016 r. dzieci z Samorządowego Przedszkola im. Kornela Makuszyńskiego w Wyszynie wyjechały na wycieczkę do sali zabaw „Happy Park” w Stróżewku. Wyjazd zorganizowany był z okazji Dnia Dziecka i każdy przedszkolak z niecierpliwieniem na niego czekał, a w ostatnim tygodniu „odliczał nocki”.

 • PILOTAŻOWE WDROŻENIE PROGRAMOWANIA
 • Lepsza Szkoła
 • Program Rządowy Aktywna Tablica
 • Myślę – Rozumiem – Wiem
 • Certyfikat Społecznie Zaangażowanej Placówki
 • Rok Szkoły w Ruchu
 • Owoce w szkole
 • Mleko z klasą
 • BezpieczneWakacje.pl
 • Ratujemy i Uczymy Ratować
 • Klub Bezpiecznego Puchatka
 • Dzień Bezpiecznego Internetu
 • Mazowiecki Kurator Oświaty
 • Lepszy start w edukacyjną przyszłość
 • Mamo! Tato! Wolę Wodę!
 • Akademia Aquafresh
 • Kubusiowi Przyjaciele Natury
 • Projekt Centres PSK
 • Trzymaj formę
 • Zachowaj trzeźwy umysł
 • Odpowiedzialny Kierowca
 • Akademia Profesjonalnego Nauczyciela
 • OPOWIEŚĆ O ŻYDACH POLSKICH
 • AKTYWNA EDUKACJA
 • CERTYFIKAT Instytucji Otwartej na Innowacje
 • CERTYFIKAT BEZPIECZNE PRZEDSZKOLE 2015
 • Program eTwinning
 • Program Wiarygodna Szkoła Podstawowa
 • Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury
 • Podziękowanie dla Szkoły od Pani Minister Edukacji Narodowej
 • Ogólnopolski program