Herb PolskiLogo szkoły

W dniu 25.06.2026 roku odbyła się uroczystość podsumowująca wspólnie spędzony czas pełen nauki, zabawy i niezapomnianych chwil. Dzieci zaprezentowały przygotowany program artystyczny, podczas którego nie zabrakło piosenek, wierszy oraz wzruszających podziękowań dla nauczycieli. 

 

Był to szczególny moment zwłaszcza dla naszych najstarszych przedszkolaków, którzy po wakacjach rozpoczną nowy etap swojej edukacyjnej przygody w szkole. Z dumą wspominaliśmy ich osiągnięcia, sukcesy oraz rozwój, jaki dokonał się w ciągu minionego roku. 

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim Dzieciom za ich uśmiech, zaangażowanie i codzienną radość, Rodzicom za współpracę i wsparcie, a całej społeczności przedszkolnej za wspólnie spędzony czas. 

 

Życzymy wszystkim słonecznych, bezpiecznych i pełnych wspaniałych przygód wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

Opracowała: M. Sieradzka

  • PILOTAŻOWE WDROŻENIE PROGRAMOWANIA
  • Lepsza Szkoła
  • Program Rządowy Aktywna Tablica
  • Myślę – Rozumiem – Wiem
  • Certyfikat Społecznie Zaangażowanej Placówki
  • Rok Szkoły w Ruchu
  • Owoce w szkole
  • Mleko z klasą
  • BezpieczneWakacje.pl
  • Ratujemy i Uczymy Ratować
  • Klub Bezpiecznego Puchatka
  • Dzień Bezpiecznego Internetu
  • Mazowiecki Kurator Oświaty
  • Lepszy start w edukacyjną przyszłość
  • Mamo! Tato! Wolę Wodę!
  • Akademia Aquafresh
  • Kubusiowi Przyjaciele Natury
  • Projekt Centres PSK
  • Trzymaj formę
  • Zachowaj trzeźwy umysł
  • Odpowiedzialny Kierowca
  • Akademia Profesjonalnego Nauczyciela
  • OPOWIEŚĆ O ŻYDACH POLSKICH
  • AKTYWNA EDUKACJA
  • CERTYFIKAT Instytucji Otwartej na Innowacje
  • CERTYFIKAT BEZPIECZNE PRZEDSZKOLE 2015
  • Program eTwinning
  • Program Wiarygodna Szkoła Podstawowa
  • Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury
  • Podziękowanie dla Szkoły od Pani Minister Edukacji Narodowej
  • Ogólnopolski program
  • Projekt edokluturalne przedszkole
  • Program profilaktyczny APTECZKA PIERWSZEJ POMOCY EMOCJONALNEJ