Nasza gmina ma szansę na realizację projektu za 750 tys. zł. Czy tak się stanie zależy tylko od nas i naszego zaangażowania w głosowaniu w Budżecie Obywatelskim Mazowsza – edycja 2023. Projekt naszej gminy to drugi etap budowy ścieżki pieszo-rowerowej na odcinku Maszewo Duże - Mańkowo - Nowa Biała. Bezpłatne głosowanie trwa do 18 czerwca.

Złożony przez Pana Wójta, Sławomira Wawrzyńskiego projekt „Zostaw auto, wybierz rower lub na nogach rusz po zdrowie - budowa ścieżki pieszo-rowerowej na odcinku Maszewo Duże - Mańkowo - Nowa Biała – etap II”, uzyskał pozytywny wynik oceny co do zgodności z prawem oraz wykonalności technicznej i został zakwalifikowany do głosowania w ramach Budżetu Obywatelskiego Mazowsza – edycja 2023. Nasz projekt znalazł się w puli projektów podregionalnych.
Mieszkańcy całego Mazowsza mogą na niego głosować do 18 czerwca. BEZPŁATNE głosowanie jest bardzo proste i zajmuje 2 minuty.

Jak zagłosować?

• Wybierz link, który jest poniżej
• Wypełnij krótki formularz
• Z puli projektów podregionalnych wybierz projekt naszej gminy (nasz projekt ma nr 93, a u góry strony w wyszukiwaniu po nazwie wystarczy wpisać tylko słowo „zostaw”)
• Oznacz projekt
• Wpisz otrzymany sms-em kod (jeden numer telefonu może posłużyć do głosowania dla maksymalnie trzech osób)
• Naciśnij przycisk „głosuj” i gotowe!
Bardzo prosimy i zachęcamy mieszkańców i przyjaciół naszej gminy do głosowania!!!
Link do glosowania: https://bom.mazovia.pl/glosowanie
W ubiegłorocznej edycji BOM naszej gminie udało się zdobyć 550 tys. zł na realizację pierwszego etapu budowy ścieżki. Realizacją projektu zajmuje się samorząd Mazowsza, a dokładnie Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich. Obecnie trwają konsultacje projektu technicznego.